Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet benne valami, amit mondott?

Figyelt kérdés

Egy szakember azt mondta, hogy szerinte fel tudom kelteni a lányok érdeklődését.

Tudom ez meg semmi, de az úton is nagyon sok lány visszanéz, ebből a legtöbb hosszasan.

Illetve volt mar olyan h neten bejelolt csaj, és irt a képem alá h nagyon jó.

Igazából még sosem próbálkoztam egy lánynal sem, de most elgondolkodtam h mi van ha tényleg bejövök nekik.

Amúgy én magam nem tartom csunyanak, de ugye én honnan tudjam mi jön be a lányoknak és mi nem, de most így ennyi visszajelzés alapján elgondolkodtam.

Képet ide nem fogok felrakni, mert senkiben sem bízom meg, tartok tőle h felhasználnák. Bocsi de ilyen paranoiás vagyok.



2012. okt. 20. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha megfordulnak utánad a lányok, annak oka van. Vagy nagyon ronda vagy, vagy nagyon jóképű. Szerintem inkább az utóbbi. Egyszerűen csak örülj neki, és élvezd.

Ne azon filózz, hogy miért, hanme hogy, megtörtént.

B* (L)

2012. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát amúgy eddig még sosem élveztem, mar ha ezt lehet élvezni, de elgondolkodtam. Talán lehet be kellene probalkoznom, csak meg sosem próbáltam, és így nem merem.

De végül is mar az is vmi h elgondolkodtam.

2012. okt. 20. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha még nagyon fiatal akkor ok a gondolatmeneted, ha idősebb akkor fura.

Tudod az a fiuk sorsa hogy aki tetszik nekik annál bepróbálkoznak, elhivják randira ilyesmi, és rögtön kiderül hogy mi a helyzet.

2012. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sosem volt elég merszem hozza, pedig volt pár lány aki tetszett.

Illetve nem is tudok hol ismerkedni. Azt h az úton vagy valahol szolitsak le egy lányt gaznak tartom.

Amúgy én sem tudom miért nem próbálkoztam sosem, nem hiszem h onbizalomhiany bár ki tudja. Csak egyszerűen nem volt merszem sosem.

2012. okt. 20. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bezzeg senki nem irt olyat hogy jo a képem amit kitettem.

azt nem értem hogy nekem miért nincs ilyen,mert én probálkoznék akkor.

nekem se volt senkim még se.

2012. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 phffff válasza:
Ha privátban küldesz nekem képet akkor én teljesen őszintén megmondom, hogy helyes vagy-e női szemmel :))
2012. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!