Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire pasi kell?

Figyelt kérdés

Pasit akarok. Elég csúnyán lett vége az első kapcsolatomnak, úgy két hete. És fogalmam sincs miért de most folyamatosan pasit akarok. És igazból nem csak azt, szóval csókolózni, meg sz*xelni.. A volt barátommal nem feküdtünk le egymással, csak majdnem, szóval az utolsó pillanatban mondtunk nemet, habár már mind2nk nagyon fel volt csigázva. Na, de igazából nem is csak a szex, hanem azért egy szerető társra is vágyom, akire mindig számíthatok, de komolyan nem értem mi van most velem.

Mondjatok valamit! Honnan szerezze hirtelen barátot? Mit tegyek most? Miért van velem ez? Én nem ilyen vagyok.. egyáltalán nem.


16/L


2012. okt. 19. 21:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( Majd csak lesz valakid.

Most nem is az hogy görcsösen akarom.. csak na :)

2012. okt. 19. 22:40
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ennyire pasi kell?"

Szerintem nem:) Emlékszem, én is össze voltam zavarodva az első szakításom után, bár jóval régebben, igazából egy üveg pia kell neked és egy jó könyv vagy film:D


"Honnan szerezze hirtelen barátot? Mit tegyek most? Miért van velem ez?"

Ne erőltesd:) Csak megbánod, ha összekavarsz valakivel, akivel más körülmények között nem tennéd. Ha idősebb lennél, felvetném, hogy szedj össze alkalmi partnert, de az szerintem komoly érzelmi stabilitást és tapasztalatot kíván.

Tudom, hogy bunkó vagyok, de jó szándékkal mondom... a szexhiányra van kezed, a szeretethiányra meg barátaid, plusz még egy anonim honlapon is igyekszünk segíteni:D Tessék örülni!:D


22/F

2012. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pasizás helyett inkább tanulj, mert megbuksz az érettségin...
2012. okt. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!