Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire pasi kell?

Figyelt kérdés

Pasit akarok. Elég csúnyán lett vége az első kapcsolatomnak, úgy két hete. És fogalmam sincs miért de most folyamatosan pasit akarok. És igazból nem csak azt, szóval csókolózni, meg sz*xelni.. A volt barátommal nem feküdtünk le egymással, csak majdnem, szóval az utolsó pillanatban mondtunk nemet, habár már mind2nk nagyon fel volt csigázva. Na, de igazából nem is csak a szex, hanem azért egy szerető társra is vágyom, akire mindig számíthatok, de komolyan nem értem mi van most velem.

Mondjatok valamit! Honnan szerezze hirtelen barátot? Mit tegyek most? Miért van velem ez? Én nem ilyen vagyok.. egyáltalán nem.


16/L


2012. okt. 19. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért mondtál neki nemet?!
2012. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam vele lefeküdni, mert végül is nem érdemelte meg. Sok hibája volt sajnos.
2012. okt. 19. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
hirtelen nem lesz úgyse barátod. várnod kell. ha meg ennyire sexelni akarsz nyúlj magadhoz hátha segít.
2012. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked nem f@sz kell,hanem szeretet.Sok ilyen csaj van,és sok pasi ki is használ titeket ezért.Keress barátokat,keresd a szüleid szeretetét,de ne egy pasit tarts érte.
2012. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok hibája volt? Ezt mire érted? Nem volt elég méretes farka, vagy nem volt eléggé bika? Vagy belsőre gondolsz?
2012. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valahol igazad van. A szüleim és a barátim kitartanak mellettem, meg nagyon szertetem őket persze. De azért még sem olyan.. =/
2012. okt. 19. 22:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Sok hiba.. ez hosszú lenne.. =/
2012. okt. 19. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen csajokat..
2012. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát arról én nem tehetek :D
2012. okt. 19. 22:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor én már idegroncs vagyok...

Mit nekem 2 hét. Már 2 éve nincs senkim, most akkor én is mit szóljak? Várok türelmesen, hogy végre olyan jöjjön akivel kölcsönösek az érzések.

De te meg ha ennyire akarod, annál jobban nem lesz az meg biztos, mert az úgy szokott menni... :)

2012. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!