Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja, hogy együtt vagyok egy sráccal, és még nem feküdtem le vele. Igazából nem tudom, hogy hogy illik, mivel ő nem mutatja ki, hogy szeretne bármit is. Nem akarok rákérdezni, csak belevágni. Mikor repülhetek rá a páromra?

2012. okt. 19. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály, meg illik-nem illik.

Ha mindketten szeretnétek akkor történjen meg.

Ha te szeretnéd már, beszélj vele.

2012. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, általában a fiúk szokták ezt felvetni/erőltetni. Egyébként biztos örülne neki, ha szóba hoznád.
2012. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Három dologtól függ igazából.

1. Korotoktól.

2. Volt-e már mindkettőtöknek szexuális kapcsolata.

3. Milyen szinten van a kapcsolatotok. (Igazából itt azt kéne tudni, h ő vajon azért nem mutatja ki, mert szintén az a kérdés motoszkál benne, hogy illik-e vagy még nem, vagy azért mert még nem is akarja.)

2012. okt. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hoha a korom +20as ;D

persze volt mind akettőnk valakivel .:)

2012. okt. 19. 00:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Már egy hónapja??? És még mindig nem??? Ez hihetetlen!!! És még együtt vagytok komolyan???


Reméltem, kamu a kérdés...

2012. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozunk mind a ketten, és nem aludtunk még együtt, egyszer felhívott este magához, de az éjjel kellős közepén hazaküldött. fura. hát nem tudom, én már simán lefeküdnék vele, de ő nem tudom hogy van ezzel.
2012. okt. 19. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok, akkor bocsi, félreértelmeztem a dolgot. :D

Az egy hónap nem olyan vészes szerintem, de hogy hazaküldött, az tényleg elég különös. :/ Lehet, hogy mégiscsak meg kéne beszélni vele.

2012. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj.:) lehet, hogy ideje beszélgetni vele...
2012. okt. 19. 00:58
 9/11 anonim ***** válasza:

20 évesen tényleg fura...

Az meg, hogy éjjel hazaküldött ??

Illetlenség is, de biztos oka volt rá. Ezt az okot azért csak jó lenne tudnod...

Ideje lenne beszélgetnetek.

2012. okt. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, ez tényleg fura, hogy hazaküldött.

OK, ha pl. fáradt volt, és nem akarta volna, hogy félreértsd, de ezt is megbeszélhette volna veled, hogy nem lesz semmi, de nyugodtan aludj itt.

Ha engem elzavarnának, akkor nekem ott azonnal meg kellett volna, hogy magyarázza, vagy vége.

2012. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!