Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le feküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le feküdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nagyon bejön,szeretem..Van barátom,neki meg csaja,de mégis smárolunk,amikor bejöttünk a szobába elkezdett vetköztetni és már majdnem megtörtént,csak nemet mondtam,arra hivatkozva hogy van barátom és addig nem akarok mással dugni..De mégis,félek,hogy ha nem tesszük meg,megbánnám később.Ti lefeküdnétek vele?
2011. máj. 29. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

ja hogy a dugást nem vállalod be, de azért csókolózással megcsalod a barátodat. bravó. gusztustalan vagy. dugasd meg magad vele, hisz az biztos többet ér neked mint egy kapcsolat. szereted te egyáltalán a barátodat?? és ő a barátnőjét? mert szerintem nem. legalább dobjátok ki a 'párotokat' és akkor nem lesztek már ennél nagyobb férgek. szánalmas...

17/L

2011. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha annyira nimfo lennék mint te akkor biztos
2011. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Ha nem bántja a lelkiismereted,hogy le akarsz feküdni a sráccal miközben van barátod,akkor nyugodtan.
2011. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Sok erkölcscsősz, bezzeg ha ők kerülnének ilyen helyzetbe...

Szerintem tedd meg, ha a szíved ezt diktálja. Ha már ez felmerült, a másik kapcsolatodnak valószínűleg vége.

De valóban úgy tisztességes, ha előbb szólsz a barátodnak, azt hiszem. (De ha nem szólsz, később se valld be neki :))

2011. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Mi már végén jártunk,nagyon rossz volt a kapcsolatunk és megcsaltam az exemmel.Nem bírtam tükörbe nézni,undorodtam saját magamtól. Pár napra rá szakított velem. Nem tud a kalandomról,nem is fogja megtudni,mert nem akarok neki ekkora fájdalmat okozni.Nem ezt érdemelte.


Ha le akarsz vele feküdni,akkor előbb inkább szakíts a barátoddal,mert nem ezt érdemli és téged meg mardosni fog a lelkiismereted.Jobb esetbe..

2011. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20:27 én már voltam ilyen helyzetben és képzeld el nemet tudtam mondani mert szeretem a páromat és ha valakit szeretsz akkor sztem nem smárolsz mással 25/F
2011. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert szeretted. De ő valószínűleg nem, vagy kevésbé/nem szerelemmel, ezért csókolóztak a másik sráccal.

Szerintem olvasd el a kommentet, mielőtt felháborodsz

2011. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem dugjáá ne vele XD
2011. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem simén priccoltass be magadnak...
2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!