Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy csók megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csók megcsalás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 18:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az és nem tudnám megbocsátani.
2012. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ma vetettük fel a témát a baráti körünkben és ott is mindenki azt mondta hogy az, szerintem is az amúgy.
2012. okt. 18. 19:45
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem általában az de amúgy körülményektől függ. Egy bulin tök részegen, ha nagyon kikezd vele valaki, és gyakorlatilag rámászik, és szegénykém tiltakozni se nagyon tud, akkor megbocsátható végül is. De egyszer, utána már tudja, h ennyit nem iszik mert így járhat. De ha csak úgy simán megcsókol valakit, az megcsalás, igen.
2012. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hű, mennyi erkölcsös ember van, csak az baj, ha élesben megy a dolog, mindjárt valahogy eltűnnek
2012. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Az bizony!
2012. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
én egyszer nagyon nagyon sok pia után a barátom előtt egy másik pasival smároltam... nem értem, hogy, de nem szakított velem, valami olyasmivel indokolta, hogy nagyon rosszul esett neki, de jobban szeret annál, hogy kidobjon emiatt... viszont okozott annyi bűntudatot ami felér egy rendes egészestés józan megcsalással, szóval ha engem kérdeznek akkor igen, az.
2012. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Az nem megcsalás, fõleg ha nem azonos a KÖRZETSZÁMOTOK.
2012. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

igen

18/l

2012. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Hanariko ***** válasza:

11. válaszoló párkapcsolatában elég nagy gondok vannak úgy látom xD

egyébként igen, megcsalás... kivéve akkor, ha a 3. fél szinte már megerőszakoló módon mászik rá, akkor tényleg elnézhető.

2012. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!