Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen témákat hozzak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat hozzak fel facebookon ismerkedésnél egy lánnyal? (tovabb lent)

Figyelt kérdés

Tegnap rá írtam egy csajra aki tetszik egyel alattam jàr az iskolàban(ő 9 én 10edikes vagyok) igazàból valaszolgatott meg smileikat is irt néha de nem volt tùl feldobott..vagyis elég szűkszavúan valaszolt..mondjuk figyeltem az üzenőfalát ott sem reagalt az új hozzaszolasokra stb csak akkor amikor nekem is irt meg amikor nem irt egy darabig akkor nem is jelezte hogy látta szóval arra kovetkeztetek hogy tanult vagy valami csak be volt kapcsolva a gép.gondolom masoknal sem egyszeru az első ilyen beszelgetes mert kb tök ismeretlenul írtam rà de adnatok tippeket a legkozelebbi beszelgeteshez..miket irjak neki

milyen temakat hozzak fel ami nem gàz stb..? Akikenk van ilyen netes ismerkedesben tapapsztalata az legyszives irja le..köszi:)


2012. okt. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj oda hozzá személyesen. Én személy szerint szóba nem állnék ilyen téren olyannal, aki FACEBOOKON vagy egyéb helyen akar tőlem bármit is, ha nem érek meg neki annyit, hogy megtiszteljen azzal, hogy odatolja hozzám a cukipofiját, akkor lesz@rnám magasról.
2012. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt nem hiszem el


tényleg odáig fajult az ismerkedés h neten keresztül ????

de hiszen egy iskolába jártok ....

ennyire nem légy töketlen menj oda hozzá személyesen

2012. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a legegegyszerubb nekem is régen talàn úgy is volt de most hogy menjek oda hozzà csak úgy..?mitmondjak neki mit akarok.?
2012. okt. 18. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, régóta figyellek és nagyon tetszel nekem, lenne kedved eljönni egy sütire?
2012. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fuuuu basszátok meg ez nem a 60-as évek ilyen szöveget lenyomnék az egész ország rajtam röhögne
2012. okt. 23. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még azóta sem tudod mit írj neki, akkor szerintem kezd el megismerni. Beszélgessetek arról h ki mit szeret (zene, kaja, ünnep, film stb.) vagy beszéljetek valamiről ami a suliban történt. Kb ennyit tudok ajánlani. Aztán egy idő után nem ártana, ha személyesen is beszélgetnétek. :)
2012. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!