Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatalabb fiúkat csak a szex érdekli, és nem a szerelem? (persze tisztelet a kivételnek, de a többséget és persze a nagyon jó pasikat meg aztán pláne csak a szex)

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én jó pasi vagyok, fiatal és nem érdekel a szex.
2009. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal fiúk mikor éljék ki a szexuális fantáziájukat,ha nem 16-20 évesen?Szerintem ez "normális",bár ez hülyén hangzik.Persze van kivétel,csak meg kell találni.
2009. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Engem végülis nem zavar ha a szex is érdekli őket,csak akkor ha CSAK az.

Mert nyilván engem is érdekel a szex de a szerelem is,igaz hogy én lány vagyok.

Elsőnek,azért azt kétlem hogy nem érdekelne..

2009. aug. 7. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Tombolnak a hormonok... kb 14-től 20 éves korig nagyon. Egy egészséges kamasz számára a legnagyobb örömöt az jelentené ha megdughatna egy lányt. Persze van aki azt mondja hogy "Mi?? Én?? Én nem! Én más vagyok!" Szart. Nem vagy más, ha még nem lettél kiherélve. Akik meg szexeltek már, újra akarnak. Lényegében ez hajtja az embereket, a pénzen kívül. Nem vetted még észre?


Ez viszont nem jelenti az, hogy CSAK AZ érdekli az embereket. Véleményem szerint az ilyen szélsőségesekből kevesebb van. Legalábbis az én környezetemben.

2009. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így az egészséges. A probléma ott kezdődik ha egy családos ember csinálja ugyan ezt. Mert ha idősebb korára is csak dugdosni szeret, akkor ne vállaljon családot.
2009. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg a linket!
2009. aug. 7. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2009. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én 16/f vagyok éés már annak örülnék ha lenne egy barátnőm:D:D és de, a szex csak másodlagos lenne (lehet le vagyok maradva, de még nem voltam nővel :-o)
2009. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!