Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajongás, tisztelet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajongás, tisztelet vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van 1 férfi, akiért bármit képes lennék megcsinálni, bár dupla olyan idős, mint én, de ő a példaképem. A külseje is tökéletes, a gondolatait imádom, úgy az egész hapsi rendjén van, am van felesége, gyereke..mielőtt, nem volt, rengeteget csókolóztunk, de semmi komoly nem lett belőle, mert, hogy ennyi év van köztünk....Mindig rágondolok, az ő fényképeit nézegetem és ez már nagyon gáz...
2010. dec. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Életkorod, aranyom?
2010. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mind a 3. Hiszen rajongasz érte mert az ő képét nézegeted és azért mert szerelmes vagy belé, de mivel a példaképed ezért tiszteled is. Szerintem beszélj vele, hogyha ennyire nem bírod nélküle.
2010. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de nem lehet...családja van.
2010. dec. 26. 20:30
 4/5 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam én is. A srác művész-színész-énekes, a színpadi énje az teljesen elvarázsol, ezenkívül ismerem személyesen is, elég jó barátok vagyunk-voltunk, régen le is feküdtünk azzal a feltétellel hogy ne szeressek bele (ő volt az egyetlen akivel "csakúgy" lefeküdtem), nem is mondtam ki soha hogy szeretem (talán még magamnak sem), mindig jó barátok voltunk és tudtam viselkedni ha vele voltam, nagyon tisztelem, és példakép is. Igazából ő volt az a férfi az életemben aki kinézetre nagyonnagyon tetszett, szóval tipikus álompasi, de neki barátnője van elég régóta, és idősebb is nálam 10 évvel (bár ez még nem is lenne gond), azonkívül nem is Magyarországon lakik, és nem is bírnánk ki egymás mellett huzamosabb ideig. Közben nekem is lett egy barátom akit nagyon szeretek, és vele eltudnám képzelni az egész életem. De néha ha találkozunk a sráccal vagy látom biztos hogy megdobban a szívem, szóval én ezt valahogy úgy fogtam fel, hogy vannak emberek az életben akiket szerethetünk de sosem lesz a miénk, és jobb is így talán, nem múlik el soha a varázs, mert sosem tudhatod a magadénak. Egyébként ez a fajta szeretet rajongással is társulhat, és ezt könnyen össze lehet téveszteni a valódi szerelemmel.. :)

Egyébként ha a pasinak, akit írtál gyereke és felesége van akkor jobb ha találsz magadnak olyat, akibe tényleg beleszerethetsz.

2010. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ :)
2010. dec. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!