Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy a barátom elhanyagol engem?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon sokat veszekedünk..Sokszor a legapróbb dolgokon is felkapja az vizet persze mindig rajtam csattan az ostor akár hibás vagyok akár nem.Tegnap például azon volt veszekedés,hogy a.sparban lehet ilyen WMF pontokat kapni és nekem van belőle 8db. Hallottam amint a barátom anyja mondta a barátombak,hogy.minden áron kérje el tőlem a pontokat mert,hogy az neki kell... Hozzáteszem én is gyüjtöm ezeket és mondtam is.ezt.neki..Erre mikor elakartam rakni azt a pont gyüjtő füzetet,baràtom letámadt ,hogy mért rakom el mért nem adom.neki a pontokat mert megigertem. Tisztán emlékszek rá,hogy kérdeztem kell e neki erre.azt mondta nem.. Most meg bejelenti,hogy a sulival lehet menni sielni Ausztráliába és ő megy... De mikor én akartam elmenni Angliába,kivágta a cirkuszt mért megyek el mért nem kérdeztem meg őt meg,hogy én lesz*rom őt... Ő meg most csak egyik percröl a másikra közli,hogy megy.. Meg se kérdezett.De ha elmegy akkor csinalja a.féltékenységi jelenetet ,hogy vajon mit csinálhatok.. ELvárja hogy ölelgessem meg mindig őt keressem menjek oda hozzá irjak rá.Én sose lehetek ideges csak ő..Ő meg le se.sz*r mióta az.anyjával jóba lett meg kap havonta ösztöndijjat... 17/L

2012. okt. 17. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

WMF-pontokon vesztetek össze? Meg Ausztráliába megy síelni?


,,Mit fognak szólni a szomszédaink a ,,sikereink" láttán..."

2012. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

keress másik pasit ;)

F

2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ausztráliai síelést én is megnézném.
2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pasit.Nincs neked szükséged ilyen emberre.
2012. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Világosítsd föl, hogy a kákának egyenes a levele, olyan, mint a selyemszalag, azon ne keressen csomót.

Ha nem fogja föl, akkor dobbants.

2012. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután eléggé össze-vissza beszélsz, nem merném kijelenteni, hogy ez úgy van, ahogy te látod. De ha mégis, akkor mondd meg neki a problémád.
2012. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!