Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvolt az első csók, szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első csók, szeretném ha megint csókolóznánk de tömegbe nem megy, kettesbe pedig nagyon ritkán tudunk lenni?

Figyelt kérdés
Pár napja történt meg a csók köztünk, mindkettőnknek az első volt. Osztálytársak vagyunk ezért mindennap találkozunk, de egymáshoz menni ritkán tudunk mert anyukám nem engedi(az első csók is akkor csattant el amikor nálam volt, nagy nehezen rá vettem anyukámat hogy legalább ismerje meg). Iskolában, vasútállomáson, utcán stb. nem megy.15/L
2012. okt. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Park csendesebb része pl. jó hely.
2012. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még ehhez, az első kapcsolatok sohasem tartósak ezért nem is kellett volna o.társsal összejönni, mert ha szakítotok(biztosan lesz még barátod rajta kívül), akkor nézhetitek egymás buráját még pár évig.
2012. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es én 8osztályos gimibe jártam azért volt olyan lány akivel majd mindenki smárolt,aztán jött a b osztály
2016. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
park jó 5let, moziba nem engednek? mindeggy a film cime idöpontja a lényeg :)
2016. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!