Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul tökéletes a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul tökéletes a barátom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A baratommal 1éve és 2 hónapja járunk.

Tul tökéletesnek tünik a barátom,ezt ugy értem,hogy sosem néz rá egy lányra sem,sosem beszél más lányokrol,a mobiljában sem találtam még soha semmitt ami gyanus lenne,fb jelszavát is tudom,bár nem kértem.A bomba jó nőkre azt mondja,hogy nem tetszenek neki,meg sosem lenne velük,meg csunyák,én ezt nem hiszem el.Számára én vagyok a legszebb a világon,folyton velem akar lenni.Volt olyan,hogy elmentem egy időre külföldre és álitolag kisem mozdult a házbol,meg 7végén sem ment sehová.Szóval tul tökéletesnek tünik,aki sosem csalna meg,viszont ő nagyon féltékeny,ha rá nézek egy pasira akkor kész van nálla,folyton azzal jön,hogy meg csalom stb.Szoval tul jo minden vele kapcsolatban,de még is ugy érzem,hogy meg csal,pedig semmi jele nincs,de valahogy az érzés ott van.Érzem.


2012. okt. 14. 22:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Féltékeny betegesen de tökéletes szerinted okos vagy :)és amúgy csupa hülyeséget hozol fel hogy telójában nincs semmi, hát de hagy cucc.. meg hogy hétvégén ki se mozdult és azt honnan tudod ? mert mondani lehet mindent , a többi dolog is ilyen pitiáner mint a "nem tetszenek a bomba nők" dolog.. az hogy féltékeny gyerekesen az már épp elég sokat ront a számodra tökéletes szón..
2012. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!