Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hosszú, vagy rövid haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hosszú, vagy rövid haj tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

Hogy nálam mi számít hosszúnak/rövidnek arról mutatok pár képet!


Tehát:

Hosszú: [link]

Félhosszú: [link]

Rövid: [link]


2012. okt. 14. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neked ez a rövig? Akkor az igazán rövidet kopasznap hívod? Pl Emma Watson rövid haja?
2012. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát láthatóan a te hajad a nyerő:)
2012. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Először is a kategória besorolással bajok vannak. Lehet,hogy neked ezt jelenti,de a amit te rövidnek tartasz,az a félhosszú kategória.Csak,hogy tisztázzuk, ha egy fodrásznak azt mondod, hogy rövid hajat szeretnél,akkor nem ezt fogja vágni. Rövid haj Ördögh Nóri hajánál kezdődik. És bizony lehet nőies és szexi,sokaknak tetszik az is,csak vagy nem tudnak róla,mert még nem láttak megfelelőt vagy nem vallják be. Tény,hogy az átlagnak a hosszú haj jön be és itt is valószínűleg mindenki azt fogja mondani.
2012. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül mind jó. De félhosszú.
2012. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Rendben, ezért is írtam le, hogy én melyiket tartom annak.

HA meg elmegyek fodrászhoz, azt meg emoldom, hogy közös nevezőre jussunk.


Ami meg Ördög Nórának vagy Emma Watsonnak van, az meg undorító, hátulról ha csak a fejét látnám, tuti fiúnak nézném.

2012. okt. 14. 21:03
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp a hosszú!! Az ami az első képen van már-már tökéletes.

Szép szőke, hosszú... Egyenesen talán még szebb lenne de így is tuti.


Semmiképp se vágasd le! Habár az a félhosszú sem rossz ám, de minél hosszabb annál jobb :) Ha majd a fenekedig ér, akkor gondolkozz a vágáson :P

A rövid haj meg.. Hát sokan mondják hogy van akinek jól áll.. Szerintem senkinek nem áll jól.

Felhozzák példának Emma Watsont meg Ördög Nórát...

Hát Nóra nem tudom milyen hosszú hajjal, de hogy Emma egy szörny lett, az fix. A rövid haj nem való a nőknek. Nem nőies egyáltalán.

2012. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon rövid!! Eddig minden barátnőmnek rövid volt De én állítólag látens meleg vagyok, barátaim szerint :D
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem most valami ilyesmi a frizurám,mint a linken és nagyon jól áll,mindenki szerint jobban,mint a hosszú(és őszintén mondták).A párom persze hosszú haj mániás(mondjuk nála is érdekes a mérce,mert neki a harmadik kép már hosszúnak számít),így a kedvéért megnövesztem,ez lesz a karácsonyi ajándéka :).A rövid hajhoz szerintem bátorság kell,sok nő szeret elbújni a haja mögött.Legalább elmondhatom,hogy ezt is kipróbáltam :).


[link]

2012. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálam a rövid női haj olyan, mint amilyet az utolsó mutatott. És én az olyat nem szeretem, de fiatalon tényleg jól áll némely lánynak, olyan vagány. De amit nem értek: miért kell minden nőnek 40-50 éves körül rövidre vágatnia a haját?? :D Borzalmas, remélem, kimegy a divatból, mire abban a korban leszek. El is hagynám a feleségem, ha ezt tenné.
2012. okt. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!