Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most voltam anime kiállításon és ott megismertem egy elégé fura de gyönyörű lányt. A lényeg hogy neki is bejövök, viszont hát van egy két dolog ami hogy is mondjam nem az hogy zavarna csak félek hogy ha látnának együtt minket akkor mit gondolnának rólunk, illetve a lányról. Szóval kezdjük azzal hogy a lány nagyon anime fan és nem parókában volt mint a többiek ha nem alapból ilyen világos kékre van festve a haja( [link] kb így néz ki, de nagyon jól áll neki szép hosszú egyenes haja van. Öltözködése meg elégé extrém, inkább ilyen darkos cucokban van. Szal a probléma itt van hogy félek ha kimegyek vele az utcán kiröhögnek minket, meg egyebek. Mesélte hogy volt olyan is hogy meg akarták verni emiatt. Meg védem én ha kell, de hogy folyton mindenki minket bámuljon nem tudom azt hogy bírnám elviselni. Szerintetek? Ti összejönnétek egy ilyen csajjal?


22/F 19/L


2012. okt. 14. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha téged mások véleménye ennyire befolyásol.
2012. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Berényinek igaza van, az a lényeg, hogy a zord külső lágy belsőt takarjon
2012. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Össze akarok jönni vele, de titeket egyáltalán nem zavarna hogy folyton megbámulnának titeket, kiröhögnének, esetleg beszólnának. Nem verhetsz meg mindenkit aki ezt teszi nem de bár:D
2012. okt. 14. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
jah Miklósnak igaza van :)
2012. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy ideig biztos zavarna, de utána letojnám. arra is gondolj, hogy a lány is ,,kinőheti`` ezt a divatot
2012. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy zavart valakinek az öltözködése,de igazából nem változtattam meg senkit :D valahogy kibírtam aztán kész :D
2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha ilyen csunyan al neki a kek haj mind a kepen levonek akkor az mar gaz, de ismerek sok ugymond papagaj csajt akinek tenyleg jol al es kifejezi h szines egyeniseg.

de ezt el tod te is donteni ha tetszik akkor szard le a tobbi ember velemenyet

2012. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!