Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy minden olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
3 éve élek eggyütt a párommal és nagyon jól megvagyunk. Viszont állandóan visszafelé tekinget. Pár hónapja rájöttem hogy egy régi bnőjével (nagyon régi) e-mailezik már egy jó hónapja. Szerelmes leveleket irogatott neki, és engem persze letagadott mintha nem is léteznék.. Mondjuk a lány 360km-re van innen tehát nem itt lakik, de akkor is. Azóta megirtam a lánynak hogy én vagyok és azóta nem irogatnak egymásnak. Aztán most kb. egy hete jött a mailére egy iwiw meghivó egy másik volt bnőjétől. Elötte ugyanettől a lánytól jött a telfonjára egy sms, ezzel a szöveggel: 'Azóta magányos vagyok mióta szakitottunk'Kérdeztem hogy honnan tudja a telefonszámát meg a mail cimét és azt mondta vmikor találkozott vele az utcán és akkor adta meg, és a lány hivogatja őt, nem ő a lányt. Igazából ezek a dolgok nagyon kibritanak nem tudom már őket egyszerűen kezelni, mert ha szóbahozom neki mindig neki áll feljebb hogy már megint van vmi bajom (pedig hát nem én csinálom a bajt)Amúgy nagyon szeretjük egymást a szülei odavannak értem főleg Anyósom rendszeresen találkozunk meg minden... mindenki a társaságunkba is azt mondja nagyon összeillünk és ez látszik is rajtunk. Még ebben az évben úgy tervezzük hogy összeházasodunk és babát is szeretnénk (már volt egy csak az elment) Kb. ugy egy fél éve lett ilyen nem tudom miért.. Ha rákérdezek azt mondja neki még mindig én vagyok állmai nője és nem érdeklik más csajok.. Akkor kérdezem én miért csinál ilyeneket?? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?? Kérlek irjatok vmi jól használható tanácsot. Előre is köszi.
2007. aug. 29. 11:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!Már velem is történt hasonló dolog,de mi nem jártunk ennyi ideig,de engem is letagadott és mailezett egy lánnyal!Nagyon ki voltam bukva!Ha engem szeret,akkor miért másnak ír szerelmes levelet..Elgondolkodtató!A bizalmam meg is ingott persze!A pasik szeretnek lerázni minket!Hogy elkerüljék a veszekedést,inkább nem mondtanak semmit!Engem is szeretett az "anyósom",de nem neki kell tetszenem,hanem a fiának!Egyik héten még szeretett,másik héten szakított velem egy év után!Nem tudtam mit gondoljak!Muszáj velük leülni és őszintén megbeszélni a doglokat,még ha nekik nem is tetszik az ötlet!Döntse el,hogy mi a fontosabb neki!Egy volt barátnő,vagy te,akit állítólag nagyon szeret!Akkor viselkedjen is úgy!Én a beszélgetés híve vagyok!Nem akarok veszekedni,vagy mérgesen elrohanni!Azzal nem oldok meg semmit!Ha nem érdekli más csaj,akkor ne is írjon másnak,csak veled foglalkozzon!

Beszélj vele és kérdezd meg tőle,hogy miért kellett neki újra felvenni a kapcsolatot a régi barátnőivel!Remélem rendeződik a helyzet!

2007. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól figyelj rám csajszi! Ha egy pasi ilyet csinál, akkor nem szeret. Nem kéne rápazarolnod az idődet. Hidd el sok csalódáson vagyok már túl én is. De aki ezt már 1x megtette megteszi mégegyszer. Mi az, hogy letagad? FELHÁBORÍTÓ!!!!!! Aki igazán szeret nem csinál ilyet!

Amúgy ne érdekeljen, hogy az anyóssal jól kijöttök, nem vele fogod leélni az életed. Tudom nem jó ezeket a sorokat olvasnod, de sajna ez az igazság. Egy pasi legyen oda érted, szeressen, imádjon és persze fordítva. Ez csak így működik. Nagyon sok erőt kívánok neked a döntéshez,akár mi is legyen az. Amúgy ha ilyen kérdéseket teszel fel szerintem legbelül már Te is tudod a választ, csak egy kis biztatásra vágysz.

2007. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem sem kapsz bizakodó választ. Én is tapasztalatból írok. A volt férjem szintén ezt csinálta. Sőt az aktuális barátnőjének még hozzá tette hogy a kapcsolatunk megromlott. Pedig én úgy éreztem minden rendben.SŐT!!! Akkor éreztem igazán hogy vele fogom leélni az életem. Közbe jöttek a hosszabb munka idők és amikor rákérdeztem van-e valakije lesikította a fejem. Ez azt jelentette hogy igen van. Mert ha van vaj a fején akkor kikéri magának. De ha nincs akkor csendben marad. Legalábbi az enyém ezt tette.

Gondold át rendesen, mert sajna kutyából nem lesz szalonna és ha már most nem vállal fel az exei elött akkor később sem fog.

2007. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan emberrel kösd össze az életed,akit szeretsz,akiben megbízol! Ha már vannak problémák és nem tudjátok megoldani,hidd el később több lesz.Én választás elé állítanám! Szerintem nem az a baj hogy beszélget a régi bnőjével,hanem az hogy ezt neked kellett közölni vele hogy vagy.Miért nem a fiú?Ha nagyon szeretek vkit,nem adom meg a telszámom másnak! Legjobb védekezés a támadás! Tudod!Rendezni kéne közös dolgaitokat!Vagy így,vagy úgy!
2007. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!