Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ezért a nőért bármit" felfogá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ezért a nőért bármit" felfogást ki tartja hülyeségnek?

Figyelt kérdés
és miért?
2012. okt. 6. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És azt,hogy "Ezért a pasiért bármit!"?:)

Én nem tartom hülyeségnek de ez az érzés is mulandó.Ha pedig elérted hogy megszerezted bármiáron,akkor oda a mondás varázsa is.Természetesen sokan érzünk így egy nekünk tetszõ személy iránt.:)

2012. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én én énénénénénénénén!!!
2012. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én, mert a rúdamnál fogva fog vezetni. -> Nem lesz saját véleményem -> papucsnak leszek -> megleszek csalva -> csodálkozni fogok.
2012. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16:41, ahogy mondod :) mondjuk ha valaki rózsaszín ködben botladozó szerelmes szamár lesz, ne csodálkozzon ha átkúrják aztán :D
2012. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3: ez azokra a nőkre is igaz, akik lesik a pasijuk minden szavát. tapasztalat. szerencsére nem saját részről :D
2012. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

illetve annyiból saját részről, hogy már nem is tudom hány gyanútlan, odaadó csaj pasija akart kavarni velem, a csaj háta mögött


én egész más típus vagyok: sosem tudott senki irányítani, nem vagyok beképzelt, de határozott, van tartásom, öntudatom, stb (nem ez a lényeg)

szóval olyankor mindig sajnálom azokat a szerencsétlen "papucs" nőket (szerencsére egyre kevesebben vannak :)

2012. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki a saját cseresznyéjének a lopása :) Én magamtól egy elég közömbös forma vagyok, aki képes alkalmazkodni, mert nem köt le a konfliktus keresés. Nem bármihez, de sok mindenhez tudok alkalmazkodni. Szeretem a peace-t. Egyéb dolgokban látok érdekességeket nem a konfliktusok generálásában és azok megoldásában a barátnőmmel. Nem szeretem a Barátok közt feelinget a saját életemben. Be tudok szólni, ha kiprovokálják (elég otrombán is, ha addig vagyok szívatva, mert véges tűréshatárom és akkor előjön a bunkó belőlem, akkor meg mindenki szomorú lesz) és én nem értem, hogy a lányok miért akarják mindenáron kiharcolni ezt nálam. Aki volt eddig barátnőm mindig a bunkóvá válásom határait feszegette. Nem értem miért? Ez kinek jó? (ilyet másoknál is látok, akik kapcsolatban vergődnek még körülöttem)
2012. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Én. 1 nő se ér annyit hogy miatta kiugorj egy gépből, ejtőernyő nélkül. A bármibe sajnos ez is beletartozik.


Amúgy is, ahol égetni kell magad, különbnél különb hülyeségeket csinálva hogy imponálj a csajnak az már veszett ügy...

2012. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
JELEN!
2012. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7/9 Én ezt sosem értettem, nem ilyen nő vagyok, de rájöttem: azok akarnak ilyesmit kiprovokálni, akik nem biztosak önmagukban, így kívánják érezni, hogy fontosak neked.


Elég fura, visszás dolog, de szerintem ilyesmi lehet benne. Hasonló ahhoz, aki szándékosan provokálja az embereket, mert egyébként jelentéktelennek érzi magát.

2012. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!