Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akit sokáig mindennél jobban szerettünk, azt utána szívből tudjuk gyűlölni, egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert csalódást okozott. Én az olyan exeimet, akikkel nem ez lett a vége, nem utálom.. sőt, van olyan, akivel a mai napig jóban vagyunk, össze is járunk akár... négyesben, az új párjainkkal. Más esetben, ha tisztességes volt, és úgy ért véget a dolog, csak azért is alapon nincs értelme utálkozni, irtó cikinek találom.

20l

2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez van nálam is. Csak én azt nem tudom, hogy utálom-vagy még szeretem. Furcsa önmarcangolós érzés keretében ez a kettő kavarog bennem.
2012. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a két érzés elég közel áll egymáshoz.:) Könnyen lesz egyikből a másik.
2012. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra tudunk igazán haragudni, akihez valami köt vagy kötött valamikor. Egy számodra közömbös emberre azért sem tudsz haragudni, amiért közel sem került hozzád.


Vagyis pont azért tudod szívből gyűlölni, mert egykor mindennél jobban szeretted.

2012. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd 1 éve tart ez, kezdem leterheltnek érezni magam ettől.

Azt hittem ő az igazi, sőt azt mondta, hogy ez kölcsönös. De mióta tudom van barátja, hát... ÁÁÁÁÁÁ!!! A tökön lövöm magam a sörétessel feeling.

2012. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!