Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi azt mondja soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja soha nem úgy szeretni szívből más nőt, mint azt az egyet. Akkor ez így is van? Vagy ez még változhat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*fog
2012. okt. 5. 13:26
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem... mi van?
2012. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ a nő életben akarja és tudja e tartani a lángot vagy sem
2012. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pl egy fiú azt mondja nekem, hogy soha nem fog más nőt tiszta szívből szeretni, ahogy engem..
2012. okt. 5. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

változhat, persze :) Az első szerelem egy kicsit különleges ilyen téren-nem tudom arról van-e szó- mert a hozzá fűződő emlék valahogy örökké benne marad sok emberben, de a kérdésedben feltett állítás még ez esetben sem igaz szerintem. Én pl tudnék úgy szeretni ms

mást mint az első szerelmem, sőt még jobban is :)

2012. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy b) a barátod az orákulum
2012. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!