Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

[link]


A barátom szeret hobbiból képeket csinálni. Szeretne jobban megtanulni fényképezni, így gondoltam vennék mellé egy könyvet a fotózásról.


Azért is találtam ki ezt, mert objektívet szeretett volna venni magának, ezzel pedig egy kicsit megviccelném, hogy azt higgye tőlem kapja. :)


2012. okt. 4. 21:48
1 2
 11/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
jézusom. ez nagyon jóóó, poénos, mégis tudatod vele, hogy szereted, és hogy figyelsz rá. Többek között hogy tudod hogy mit szeretne, de mégiscsak van benne egy kis poén. Ha én szeretnék fényképezkedni, komolyan gondolnám, és régi vágyam lenne egy objektív, erre a barátnőm egy ilyet venne, egyszerűen a felhők fölé emelkednék a boldogságtól.... mázlis pasid van :)
2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! :D köszönöm a válaszod! Ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2012. okt. 4. 22:00
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem is szuper ajándék, tuti tetszene neki :)
2012. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég vicces, de mondjuk kíváncsi lennék az arcára, mikor rájön, hogy "csak" egy pohár.:D
2012. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos! ötletes vagy csajszi :)
2012. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Hehe, az arcára én is kíváncsi lennék, biztos nagyon meglepődne. :D
2012. okt. 5. 14:17
 17/18 A kérdező kommentje:
Szülinapra biztos jó ajándék? Szüleim még mindig azt mondják, hogy gyerekes ajándék, meg hogy elég lenne csak a könyv, mert 21. születésnapra elég idétlen. :/ nem vagyok biztos benne, hogy ezt vegyem.
2012. okt. 6. 18:04
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne már a szüleid döntsék el helyetted, hogy mit vegyél a párodnak születésnapjára!

Nekem volt egy barátom pár éve, aki keménypapírból összeragasztható (gyerekjátéknak szánt) állatfigurákat kért karácsonyra. Akkor volt 24 éves. Én meg 23.

Ha szerinted tetszene neki, akkor vedd azt! Különben is, a szándék a fontos. Ajándék lovacska, nem kukucska fogacska...

2012. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!