Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol bújkáltok jópépű fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkáltok jópépű fiúk, akik nem beképzeltek, és 16 körüliek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én srác vagyok, de én veszem azt észre hogy rengeted helyes fiatal srác mászkál az uccán.
2012. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Sosem hittem el hogy ezt leírom vagy kimondom, de én jóképű vagyok :D Viszont 20 éves, szóval már felejtős, de hogy hol bujkáltam 16 évesen? Grand Theft Auto, Need For Speed, Call of Duty világában :) (nem is jutottam el máshova xD)
2012. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen "kis helyes",inkább férfiasabbnak mondanak.Elég izmos is vagyok,188 cm még hozzá.Kedves,vicces,udvarias.De tapasztalataim alapján a mostani 16 éves csajoknak inkább a kisfiús,vékony páwák jönnek be.Úgyhogy léptem idősebb csajokat keresni,mindig is ők értékeltek..16/F

Amúgy én nem sokat kockulok,unalmasnak találom.(Gyakoriferenc ezt neked mondom)

2012. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Elég szubjektív, h kinek mi a jóképű. De volt már 1-2 ember aki ezt mondta rám...

16/F

2012. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez relatív... mi a "jóképű"??? Mert én magamat nem tartom rondának, átlagosnak mondanám, de valakinek lehet ez lesz jó képű... és kigyúrt izé nem vagyok... és miért bújkálna bárki is? Aki tudja, hogy jól néz ki, az csajozógép, akinek meg nem mondják, nem érzékeli, az elvegyül a tömegben...

F16

2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Néha persze hogy unalmas, akkor ki kell mozdulni, de én inkább a bent ülős fajta vagyok :)
2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Kinek mi a jó képű? :) én átlagosnak mondanám magam, nem vagyok nagyképű inkább az a visszahúzódó típus vagyok. ha gondolod írj privátot, küldj képet, többit megbeszéljük :)

17f

2012. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A 90-es években! :)

30F

2012. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Épp ezen kérdésedet válaszoljuk meg :D:D:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és esetleg valami normális és jóképű fiúnak nincs kedve beszélgetni egy 17 éves lánnyal?:))
2012. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!