Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki23 kérdése:

Mi lenne a helyes dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy párom akivel 8 éve vagyok kapcsoltba! 2 éve elkezdtem dolgozni jelenlegi munkahelyemen ahol megismertem egy kedves pasit! Igazabból minden nő álmai lenne belsőleg de külsőleg nem túl helyes! A pasim hát mögött írogatunk egymásnak jó pár levelet! Majd később elmondtam a mostani pasimnak hogy lehet hogy nem szeretem és hogy írogatok a munkatársammal! Ebből bonyodalmak lettek! Tovább folyattuk az írogatást és egyre jobban megkedveltem, majd találkoztunk egyszer, igazabból nem nyerte meg a tetszésem a külseje! Telt múlt az idő és a munkahelyi kapcsolatot leépítettünk! Azóta összeköltöztünk és engem eljegyeztek és jó is volt minden ( újra 8 év után azt éreztem hogy sinei van a kapcsolatunk)! Egy ideje láttam hogy a munkahelyi srác depis hát újra ráírtam mit kiderült miattam és az eljegyzés miatt! Azóta újra kattog az agyam hogy jól döntöttem-e vagy sem! A vőlegényem egy szuper srác álmodni sem lehetne jobbat! De akkor mért jut eszembe a munkatársam olyan sokszor, egy zenéről stb? Tudom nem szép dolog a barátom háta mögött ilyet csinálni és szemét vagyok stb. tudom! Mi lenne a helyes, mit tegyek?
2012. okt. 2. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod... Tanulj meg különbséget tenni a "szerelem-szeretet-örökké" dolog és a "most mintha bejönne, de csak azért hosszútávon elgondolkodtató..." dolgok között. Maradhat barát is az a munkahelyi csávó. Miért ne lehetnétek barátok? Amúgy meg nem a külső a fontos! Ne azt nézd. Ha meg szegényen ennyit agyalsz, hogy most kell-e neked vagy sem... Szerintem akkor hagyd is. Mert amin már gondolkodni kell az biztos nem tökéletes... Én így gondolom. A döntés pedig a te kezedben van és ne is várd el, hogy valaki majd megmondja, mit tegyél. Csak segíteni tudunk, de neked kell ezeket megérezned. Melyiket érzed az igazinak, melyikkel tudnál leélni egy életet, ki az, aki mellett ki állnál jóban-rosszban... A házasság komoly dolog.
2012. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen gondolatok merülnek fel benned, akkor szerintem nem szereted eléggé a vőlegényedet.
2012. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manawydan ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy végül kitartottál a vőlegényed mellett. Vonz a munkahelyi srác, de csak azért mert jólesett egy kicsit másnak az érdeklődése is. Szerintem ha őt választottad volna, a külseje egy idő után biztos zavart volna, és bántad volna később a döntésed. Hiába értitek meg egymást, ha kezdetben van már valami zavaró tényező, az később felerősödik. Így nem bántod meg mégjobban. Én a helyedben nem változtatnék.
2012. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól is nézett volna ki a srác, már rég nem a vőlegényeddel lennél...
2012. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok van ezt nekem kell érezni és tudni! Hasznos volt az összes válasz! köszi
2012. okt. 3. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!