Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami? Ezek a gesztusok jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval múlt héten. Sétálgattunk, meg beszélgettünk, közbe volt, hogy átkarolt, megölelt. Mikor indultunk hazafelé még beugrottunk egy boltba és egy csokit is vett nekem. Amikor a villamoson csak belé tudtam kapaszkodni, ő átölet a derekamnál. Amikor elbúcsúztunk volt egy olyan érzésem, hogy legszívesebben megcsókolt volna.


Legközelebb hétvégén találkozunk. Elméletileg vízipipázni fogunk az albérletében, de a programot a lakótárs még befolyásolhatja.


2012. okt. 1. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettesben kéne lennetek, mert igen, akar valamit a srác :) Valószínűleg csók is lesz. Ha csak ketten lesztek az tökéletes alkalom.
2012. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy meg akar dugni. Na ennek örülnél?
2012. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!