Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran beszélgetsz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran beszélgetsz az exeddel, ha kapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért kell rizikót vállalni a pároddal egy esetleges veszekedés miatt, ha kiderülne?
2012. okt. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első exemmel, nagyon jóban vagyunk, heti szinten összefutunk, viszont a másik exemmel nem vagyok hajlandó beszélni, mert egy utolsó szemétláda!!! És akkor még finoman fogalmaztam.

De a jelenlegi párommal nem szoktam veszekedni, 100%-osan megbízunk egymásbna!!

2012. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A veszekedést arra értettem, hogy kiderül az exszel való beszélgetés.
2012. okt. 1. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

én nem váltam el haraggal egyik exemtől sem, de hál istennek nem érzem szükségét annak, hogy bármelyikőjükkel is beszéljek néha. a kapcsolat utáni barátságban nem hiszek, tehát ilyen téren sem indokolt a dolog.

mindettől függetlenül, engem szerintem zavarna egy kicsit, ha a barátom beszélne az exével. nem tiltanám meg, de rosszul esne. hál istennek, ilyen problémánk nincs :)

2012. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elsővel ugyan úgy 2-3 naponta ha kapcsolatban vagyok ha nem.a többivel nem tartom annyira a kapcsolatot.. amúgy miért lenne belőle veszekedés? én nem titkolom, hogy jóban vagyunk és szoktunk beszélgetni,találkozgatni :)
2012. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen én is arra gondoltam, nem veszekszünk, miatta. Bízunk egymásban!
2012. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom nem féltékeny az exeimre. Tudja, hogy szeretem. Egyébként pedig nincs is titkolnivalóm előtte, és nem is akarom eltitkolni tőle, hogy beszélgettem valakivel a múltamból.

Vannak exeim, akikkel többé-kevésbé rendszeresen beszélgetek, sőt, még találkozok is, és vannak exeim, akikkel csak hébe-hóba. Olyan is van, akivel egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. (Mondjuk minden "típusból" 2-3, beleszámítva a 2 éves és a 2 hónapos kapcsolatokat is.)


Szóval én semmilyen rizikót nem vállalok, és nem félek. Egész napokat átbeszélgethetnék bármelyik exemmel, akkor sem lenne semmi gond belőle.

26L

2012. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én eddig a barátaimban mindig láttam, hogy vagy megunta az exét, vagy utálja nagyon, tehát nem véletlenül vannak kidobva.. és abszolut nem féltékenyek az exemre, sőt csak gyanút ébreszt bennük, vajon miért nem kellek neki..hogy hogy nem próbálkozik?
2012. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!