Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huseges kapcsolatban elsz evek ota?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha olyanok irnanak, akik huseges kapcsolatban elnek, es nem tudjak elkepzelni, hogy a megcsalast elfogadjak a kapcsolatukban. Kort, es hogy miota tart a kapcsolat, esetleg magatokrol is barmit irhattok.

2012. szept. 30. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

még sosem csaltam meg senkit. először 2 évig voltam együtt egy emberrel, aztán szakítottunk, és most több mint egy éve a jelenlegivel. De tényleg, el sem tudom képzelni, mert ez egy logikai hiba: ha már meg akarom csalni, akkor nem is maradok vele együtt! Persze a helyzet nem ilyen egyszerű, ha van gyerek. De ehhez tartom magam. Nincs megcsalás.

21/L

2012. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt pár pasim,és sajna meg is csaltam őket,de ezzel nem voltam egyedül.Csak visszaadtam amit tőlük kaptam.


Hogy a kérdésedre válaszoljak.Hűséges kapcsolatban élek,holnap lesz 7,5 éve,hogy együtt vagyunk.Van két csodaszép gyerekünk.El sem tudom képzelni,hogy megcsaljam párom.

(Remélem ő sem csalt/csal meg soha)


29/N

2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több, mint 3,5 éve ismertem meg párom, nekem ő volt az első, és én is első voltam neki. Sosem fordulna meg a fejemben, hogy megcsalom (és ezzel ő is így van).

25F

2012. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 7 és fél éve vagyok együtt a férjemmel, lassan egy éve, hogy összeházasodtunk és van egy 2 és fél hónapos kisfiúnk..

Sosem gondoltam arra, hogy megcsalom és szerintem egy olyan kapcsolatban ahol szereti egymást a két fél ez még csak szóba sem jöhet. Ha már nem szeretnék egy illetőt én inkább szakítanék vele, mintsem megcsaljam hiszen tisztán is lehet intézni a dolgokat.. Sokan kifogásokkal élnek, hogy ez nem volt jó a kapcsolatban stb.. stb.. és erre hivatkoznak, de mindig is a tiszta út amin járni kell , a megcsalásra nincs ürügy..


Magamról bármit, hááát..Nagyon boldogok vagyunk most így hármasban és még ugye tervezünk is majd több gyereket. Azt hiszem ennél szebbet el sem lehet képzelni , mint a mi kapcsolatunk bár még ha úgy vesszük a közös életünk elején tartunk attól függetlenül én ezt kívánom mindenkinek.

14 évesen ismerkedtünk és ő volt az első barátom és soha nem is volt más. :) Ő az egyetlen fiú az életemben, sosem voltam kisebb szakításaink sem mindig is együtt voltunk és még ma is szeretjük egymást minden nappal csak egyre jobban. Sosem hűlt ki el a szerelmünk..


21/N

2012. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tovabbi sok Boldogsagot! :-) Szerintem sem fer bele a megcsalas, mert az nem tisztelet a masikkal szemben. Sokan azt mondjak, az teljesen normalis, hogy egy ido utan masokat fogsz megkivanni, a pasik fiatal noket. zZerintem viszont egy tisztesseges kapcsolatban, intelligens felekkel, amennyiben apoltak, adnak a kulsejukre, belsejukre, ennek nem kell megtortennie.
2012. okt. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!