Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik már összeköltöztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik már összeköltöztetek és együtt éltek, ti milyen gyakran szerelmeskedtek?

Figyelt kérdés
Mi most beszéltünk a témában a kedvesemmel. Még nem élünk együtt, de tervezzük. És ő hirtelen előrukkolt azzal, hogy nem fogunk ám minden nap kamatyolni... Mert hamar megunjuk majd, és akkor sehogy sem lesz már kedvünk hozzá. Ti hogy vagytok ezzel? Milyen gyakori az efféle együttlétetek? Én őszintén megmondom, ha egy ágyban alszunk, még ha napi szinten is, nem hiszem, hogy kibírnám, hogy ne másszak rá... Pedig nem ekörül forog az életem.
2012. okt. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éve napi rendszerességgel csináljuk, mint előtte is. Semmi nem változott:)
2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy férfi egyszerűen megun egy nőt.

ha én magamba gondolok én sem fantáziálok mindig ugyanarról...

2012. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne ijesztgess... Hogyan tudnám akkor megoldani, hogy még évek múltán is ugyanúgy kívánjon, és ne unjon meg?
2012. okt. 1. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Másodikat megcáfolom, mi kipróbálunk újat is, és még mindig ugyanúgy kívánjuk egymást.:)
2012. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nincs rá igénye és nem arról van szó, hogy megunna. Eleinte mi is napi rendszerességgel együtt voltunk, de ez szépen lassan beállt a mi igényeinknek megfelelően. Aztán összeköltöztünk és ez a gyakoriság maradt meg továbbra is. Heti 2-3. Ő dolgozik, én tanulok, fáradtak vagyunk, és nem mindig van kedvünk hozzá, egyszerűn csak összebújunk.


Szóval ez nem törvényszerű, meg nem szabály, hogy akkor ezentúl heti 1 és kész. Ha megkívánod, akkor próbálkozol nála, pont úgy mint eddig. Nem kell visszafognod magad, ha szeretkezni akarsz, akkor kezdeményezel. Lehet, hogy neki nincs igénye a mindennapi szexre.

2012. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azaz, hogy van neki, sőt, a napi többre is. Csak fél attól, hogy megunjuk, ha minden nap (akár többször is) összejön a dolog. Azért kérdezem, hogy nálatok ez hogy alakult?


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. okt. 1. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor egy srácnak elmondtam, hogy a barátom visszautasít, egyből rávágta, hogy "mert unja"
2012. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ez nem így működik. :) Ha igényetek van rá, akkor csináljátok. Semmivel nem jobb az, ha vártok mindig 2-3 napot. Magatokat kínozzátok, frusztráltak lesztek. De majd rájöttök erre ti is. Ja és ezzel nem fogjátok megunni egymást hamarabb, mintha kevesebbszer vagytok együtt. Az együtt élésnél nem a túl gyakori szex okozza a problémát, nem ettől lesz unalmas, hanem jönnek a szürke hétköznapok. És mindemellett legalábbb egy kis színt visz az egészbe, ha kívánjátok egymást és jó a szex.
2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!