Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most belezúgtam? Találkoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most belezúgtam? Találkoztunk már párszor én előre letisztáztam Vele, hogy nem akarok kapcsolatot csak jól szeretném érezni magamat. Lent bővebben

Figyelt kérdés
17/F vagyok és 3 hete lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak. Eldöntöttem, hogy most egy ideig nem akarok kapcsolatot meg semmi bonyodalmat.Erre megismerkedtem egy lánnyal 15 éves nagyon aranyos és szép lány. Találkoztunk már párszor én előre letisztáztam Vele, hogy nem akarok kapcsolatot csak jól szeretném érezni magamat(eszembe se volt lefektetni). Mondta, hogy megérti erre az egyik este elég jól alakult és csak feküdtünk reggelig a fűben. Hozzám bújt, csókolóztunk de csak ennyi történt. Nem érzek iránta kötődést, de mégis egész nap rágondolok és már tökre várom a következő találkozásunkat. Szerintetek belezúgtam?
2009. aug. 4. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy belezúgtál és megbánnád, ha ezt a lányt most elszalasztanád. Aztán az is lehet, hogy csak fellángolás, semmi több. Várj egy kicsit a dolgokkal, ismerd meg, hátha :)
2009. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen rengeteget gondolkoztam én is, hasonló a helyzetem.. csak én lány vagyok..sokak szerint igen belezúgtam ha szeretnék vele lenni meg sokat gondolok rá de én nem tudom :\ szóval akkor te is, csak lehet, hogy most még nem vagy felkészülve egy új kapcsolatra teljes 'egészeddel' vagy nem ismered elég ideje viszont vonzódsz hozzá és gondolom ő is hozzád lehet még belőle valami ;)
2009. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég fura csaj, hogy lesmárolt, meg hozzád bújt, holott elvileg megértette, hogy nem akarsz tőle semmit :S

Hogy ő beléd zúgott, az tuti, már csak azt kell letisztáznod magadban, hogy szeretnél-e járni vele. Nekem úgy tűnik, igen, bár azt nem értem, hogy-hogy nem érzel iránta kötődést, amikor te magad ismerted be, hogy nagyon hiányzik a lány... Sok szerencsét :)

2009. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!