Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy furcsa érzés.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy furcsa érzés.

Figyelt kérdés

Sziasztok...

A minap hírtelen rámtört egy szar érzés, majd elárasztott az üresség... Van egy lánnyal, akit eddig szerettem, de ennél az érzésnél szinte semmit nem éreztem, gondoltam jóra, semmi, gondoltam még a legrosszabbra is, de semmi féle érzés nem árasztott el... Ha ezt metafórával tudnám jellemezni, egy kopár, elhalt fa lenne... Majd már a szememben volt a könnyem, mikor végigfuttattam mindenkit az ismerőseim közül a fejemben, és nála csordult ki a könnyem, még édesanyámnál sem... Mi lehet ez az érzés? Kérlek segítsetek...



2012. szept. 30. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj ez már depresszív, emotional.
2012. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez valami durva depresszió, de nem derül ki számomra a szövegből a szituáció...
2012. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
Itt az ősz haver, Wellbutrin vagy fényterápia.
2012. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Geta96 ***** válasza:

Ezen a szövegen többször is átrágtam magam, eléggé összevissza.

Am szerintem magányos vagy és kicsit Depressziós.

2012. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem se, egyáltalán nem tudom mihez kötni... Csak egy üresség, de már egyre szarabb kezd lenni, és semmilyen érzelmet nem vált ki belőlem a dolog, szó szerint semmit...
2012. szept. 30. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kezd világossá válni, de miért pont hozzá fűződik ez az érzés? Semmit sincs kedvem csinálni, szerintem a suliban se leszek 100-as...
2012. szept. 30. 21:59
 7/7 anonim válasza:
meg kéne locsolni néha nem gondolod?
2012. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!