Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy a barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy a barátnője csalja?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Az exem most jár egy csajjal de azt nem tudja hogy a csajnak még mellette van 4 pasija!de én ezt tudom mert már látták is egy másik csávóval a csajt és ő maga mondta hogy 4 pasija van!és azt nem tudom hogy elmondjam e az exemnek hogy megcsalja a csaja!vagy inkább hagyjam rájuk az egészet ugyis kiderül egyszer?de nem akarom hogy szenvedjen az exem emiatt a csaj miatt,mert még szeretem !:(de ienkor nem tudom mit tegyek el is mondanám meg nem is igazság szerint nem akarok köcsög lenni bekavarni!meg attól is félek hogy utána a bnője rámszáll és elkezd elmondani mindennek:(!!! ti mit gondoltok????:(:(


2009. aug. 3. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Szerintem nyugodtan mondd el neki.

2009. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el :)
2009. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mi lessz ha a csaja elkezd nekem pattogni vagy bekavarni nekem??:(
2009. aug. 3. 21:30
 4/10 anonim válasza:
86%
amilyen gyorsan tudod mond el neki.Hinne neked?
2009. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is mondd el! Szegény exed nem érdemli meg, hogy egy kis r..banc így kihasználja!
2009. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ha kiderülne ez, akkor már mondhatna rád akármit a csaj, nem hinne neki senki.

szerintem is mondd el. csak az ne legyen belőle h azért "kavarsz be" mert vissza akarod szerezni a srácot, mármint h írtad h szereted még..

2009. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki ha olyan kapcsolatban vagytok. Neki is jobb lesz, és te is megnyugszol :)
2009. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kéne intézni, hogy a csaj lebukjon. Ha az exed a saját szemével látja, nem lesz az, hogy "biztos azért mondod, mert féltékeny vagy és tönkre akarod tenni a kapcsolatukat".

22/L

2009. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tedd amit te is elvárnál a másiktól ellenkező esetben.
2009. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond el, mert nyomasztani fog téged a dolog, és ha később avatod be őt, akkor utálni fog téged, hogy miért nem mondtad el neki, ha ezt tudod, és az jön le majd neki az egészből, hogy " ha már úgysem kellettem ennek a gyereknek, hát most jól megszopatom azzal hogy végignézem hogyan csinál hülyét belőle ez a lány, úgy kell neki, megérdemli hahaha "............
2009. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!