Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Verekednétek a párotokért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekednétek a párotokért?

Figyelt kérdés
a lányok lánnyal a pasik pasival....megküzdenétek érte?ésha alul maradnátok mit tennétek?vagy végignéznétek a harcot ami értetek folyik?
2009. aug. 3. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
dehogy verekednék! azért ennyire senki kedvéért nem sűllyednék le. Ha a páromnak nem tetszik h egy csak ráakaszkodik, akkor majd elküldi ő a csajt másova. Ha meg tetszik neki a dolog, akkor nincs miről beszélnünk. És azt sem hagynám, h ő verekedjen értem. Nem szeretem az erőszakot
2009. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor :)
2009. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Soha.Miért verekednék?Ha engem választ nincs vita.Hameg nem akkor megint nincs.
2009. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

ha ugy erted hogy bejon egy csaj 2fiunak es az megkuzd a predaert mint a kokorszakba akkor nem,max ha megutne de akkor mar megint mas az ok.

Ha ugy ertetted ,hogy bantjak vagy kikezdenek vele akkor lehetseges,de nem vagyok hulye megutni valakit ha latom ,hogy 2 fejjel magasabb es 20cmer szelesebb.Ha alulmaradnek akkor ez van,legfejlebb a lanynak mondanek valami hosies dumat hogy erte megerte es hatha megiscsak engem valaszt:))

a lanyok nagyresze nem szereti az eroszakot es sok esetben a vesztes jobban jar ,mert ot sajnaljak es a gyoztes izomagyu szemetnek tunik.

remelm segitettem ezzel a hosszu regennyel.Bocs de belelendultem.

2009. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem látok okot amiért verekedni kéne érte. Ha a párom már, akkor maximum próbálkozó lehet. De ha tényleg a párom, akkor úgyis hiába próbálkozik. Ha valaki ki szeretne kezdeni a barátnőmmel az tulajdonképpen megerősít abban, hogy jó az ízlésem... Ha a lány hagyja magát, és teszem azt félrelép, onnantól a szememben egy b...s r....c, akiért nem érdemes verekedni.

Ha arról van szó, hogy meg kell védenem, mert megtámadják, akkor természetesen megvédem, de szerintem nem erre gondolt a kedves kérdező. Mivel elég méretes vagyok, 1 vs néhányban jó eséllyel indulok.

2009. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szeret engem választana,sőt elsem gondolkodna rajta:) De ha egy csaj nagyon rányomul és nem érti meg hogy nemkéne,akkor bármikor megtépem:D
2009. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy verekednék érte! Ha szeret, akkor ő az enyém, csak az enyém, és nincs szükség rá h "megküzdjek érte".
2009. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Én sem verekednék érte. Már rossz ha ez a kérdés benne felmerül.
2009. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Neeem!!! Ha a párom mást választ, elfogadom és tiszteletben tartom a döntését. Vagy önszántából választ vagy akkor ne is válasszon egyáltalán.
2009. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ!


-Ha pl.: egy srác rányomulna a barátnőmre és a barátnőm elküldené de a srác visszajönne elkezdene kekeckedni és jó szóval nem lehet elküldeni akkor igen.

-Ha pl.: egy srácnak sikerül vmit elérnie a barátnőmnél akkor első reakcióból lenne 1-2 szavam a barátnőmhöz majd csak szimpla felindulásból lehet, hogy lekevernék egyet (vagy többet) a tagnak.

-Ha pl.: Az utcán támadna meg minket vki akkor meg egyértelműen igen a válasz...-.-

-Ha pl.: látom, hogy valaki valamit akar a páromtól de elküldi a barátnőm és eltűnik az illető akkor miért? (persze résen lennék:))

2009. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!