Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Miért nem kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért nem kerestek egy lányt ha azt mondjátok neki, hogy: szeretlek, kellesz nekem?

Figyelt kérdés
Életem első pasija, tőle kaptam az első csókomat is. Ő ezt tudja. Már nagyon régóta szerelmes vagyok belé, igaz még sosem voltam,de ez tutira az. Nem tudok aludni, mindig csak rá gondolok, legszívesebben mindig vele lennék. Elég régóta ismerem, már lassan 3 éve. De az utóbbi időben zúgtam bele. Egész nyáron összejártunk egy közös baráti társasággal, aztán egyszercsak lesmárolt. Majd múlt héten megkérdezte, hogy járunk-e. Azt mondta, hogy nagyon szeret, és örül, hogy már csak az övé vagyok. Amikor először lesmárolt, utána még írt nekem facen, de most 1 hete semmi. Illetve én próbáltam ráírni, de nem beszéltünk sokat, mert mennie kellett. Holnap találkozunk, szintén egy ilyen baráti összejövetelen, de nem merek már hozzá se szólni, mert úgy érzem, valami baj történt :( Mi ez? FIÚK SEGÍTSETEK.
2012. szept. 28. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne mernél?

Jártok nem? Érezd csak magad nyugodtan egyenrangúnak.

Kérdezd meg tőle. Mi baj történhet?

2012. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ezt te komolyan gondoltad?

Nincs semmi baj, annyi, hogy nem ír rád Facen, és? Talán csak FB-n lehet beszélgetni? Hova fajult a világ...

2012. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!