Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok a párotoknak hogy szeretlek, elvárjátok hogy vissza mondja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, de azért jól esik. :-)
2012. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem az jön magától. Mondja inkább, hogy köszönöm?
2012. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
általában mindig mondom, de nem várom el, h ő is elmondja de amikor mondja az nagyon jól esik :)
2012. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha mondja, sokszor mutassal.
2012. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor már nem tudom visszatartani, és ki akarom mondani...
2012. júl. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt naponta 30 x eljátszuk....ő azt mondja hogy szeret, mire én meg kérdezem mennyire, erre ő vagy megcsókol, vagy aztmondja hogy ha egy hangya az origo akko a koordináták végtelen bálna, végtelen bálna... Aztán megkérdezi hogy én szeretem e és azt mondom hogy igen, nagyon.mire azt mondja h de ő engem jobban..:)

14/L

2012. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!