Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez illetlenség lenne?

Figyelt kérdés

Van 1 srác aki velem 1 idős és régebben jártunk de most találkoztam 1 csávóval aki tökre bejön idősebb nálam 4 évvel és énis bejövök neki viszont csak utólag derült ki h a bátyja annak a pasinak akivel már jártam...nagyon rib@ncos lenne ha összejönnék a csávóval...am nemtudom h tudják e h már mindkettőjökkel "kavartam"

16/L


2009. aug. 3. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék ki az exem bátyjával, ha tudnám, hogy testvérek. Fura lenne, ha találkoznánk, furák lennének a közös programok, majd később a családi meghívások stb.
2009. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ó ez nagyon jó! Így aztán simán kavarhattok 3-ban is!
2009. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igazából a bátya külön él a családjától énis nagyon furának találnám de az a helyzet h nagyon beleszerettem ráadásul csak most jöttem rá h tesók..
2009. aug. 3. 12:08
 4/14 A kérdező kommentje:
ne gondolj rosszat nemakarok 3-asban kavarni mert szeretem nagyon...az öccse iránt már apszolút nemérzek semmit..
2009. aug. 3. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Gizike, nem kéne egy kis helyesírást is tanulnod, itt a nagy érzelmi élet közepette?
2009. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pl mire gondolsz am tudok írni csak sietek..:D
2009. aug. 3. 12:15
 7/14 A kérdező kommentje:
am miért van az h mindíg mindenkit leszúrnak ezen az oldalon ha kiír 1 társadalomrengető kérdést...nemazt írtam h lefeküdtem mindkettőjükkel v h titokban van még 2 srác is a képben....csak kérdeztewm még össze se jöttünk de persze már mindenki izél....am meg tudom h azt az írás dolgot is csak azért írta ki a kedves válaszoló mert szekálni akar de lesz@rom...csak azt nemértem miért kell ide írni ha nemválaszol csak beszól vmi hülyeséget...aztán ha lepontozzák majd nekem fog írni h nemkéne lepontozni...
2009. aug. 3. 12:23
 8/14 anonim ***** válasza:

sztem igen azlenne gondolj bele h érezné magát a "csávó" ha

mondjuk az öccse jogosan tesz rád 1 megjegyzést...mondjuk h jó vagy az ágyban v ilyesmi..neked h esene ha a nővéred összejönne a volt szerelmeddel..?

én tuti nemmennék bele..

2009. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm járt egy srácal,később ez a srác össze jött a hugával,még mindig együtt vannak.Ha nektek nem okoz ez gondot akkor szerintem nincs probléma ha összejöttök.
2009. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne valami jó, viszályt szítanál, de a szerelem már csak ilyen...
2009. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!