Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elfelejtsem? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem? :S

Figyelt kérdés
majdnem 1 éven keresztül jártam egy sráccal, de közben volt 1hetes, 2hetes, 1hónapos szünet is. körülbelül 6xjöttünk össze 1 év alatt, mindig visszasírta magát. legutóbb is azt mondta, hogy nem tudja elkötelezni magát, de érzi, hogy szeret, amikor pedig kimondja, hogy legyen vége megöli a hiányom. állandóan hittem neki, és bíztam benne minden szakítás után, hogy visszajön még, de mostmár tudom, hogy nem szabad engednem, és ezt neki is elmondtam. letiltottam facebookon, hogy ne tudjam nézegetni, viszont barátnőméről nézegettem az üzenőfalát, most pedig pár napig nincs itthon, nem postol semmit, és hiányzik, nem a postolása, hanem ő, csak eddig éreztem, hogy ottvan, valamilyenszinten.. nem akarom elengedni, nem vagyok rá képes, 2hónapja szakítottunk, megmondtam neki, és magamnak is, hogy nem lehet sohatöbbet semmi, a lelkem mélyén mégsem akarom elengedni. mit csináljak?:|
2012. szept. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress mást. Majd elfelejted 1-2-re
2012. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg túltenni magad rajta, nem tesz jót neked sem lelkileg ha mindig összejöttök aztán szakítotok.
2012. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem engedd el, már csak azért is, mert hidd el van még jóképű, és olyan személyiségű pasi mint te. Ebben biztos vagyok, nekem volt egy 2 éves kapcsolatom és a 2 év alatt csak 1-szer mentünk szét, de a kapcs végén azért nem tudtam könnyen kilépni belőle, mert féltem nem találok olyan pasit aki nekem megfelelne. De hidd el, hogy előtted az élet, sok pasi van, és tuti találsz a személyiségednek valót.

Másik dolog: fontold meg, vajon megérdemled-e azt, h többször eljátssza azt h szakítás után visszakönyörgi magát. Ha igazán, de igazán eldöntené, h akar, akkor nem akarna más csajokat d*gni...Ezt érdemled? Hogy, ha jól esik neki, akkor szakít veled, és megy csajozni?

Tudom, h nehéz szakítás után, de légy erős... én nagyon gyenge voltam a 2 év alatt, és sok hülyeségét elviseltem a pasimnak.

2012. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2012. szept. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!