Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Van egy lany, tobb mint ket eve ismertem meg a kozos barataink alltal. Elso latasra szerelmes lettem, baratkozni kezdunk, de nem nyomultam ra. Amugy hatarozott vagyok sok baratnom volt, de o mas volt. Es en is mas voltam amikor vele voltam, zavarban voltam/ vagyok amikor beszelek vele. Szoval addig huztam a dolgot mig nem osszejott az egyik nem tul kozeli baratommal. Nagyon rossz volt, elotte soha nem ereztem ilyet, soha nem gondoltam volna hogy van ilyen. A testverem Parizsban el, es egy evre kiutaztam hozza. Tanultam, dolgoztam meg baratnom is volt. De egy nap sem telt hogy ne gondoltam volna ra. Nem reg jottem haza, es megtudtam, hogy most eppen rosszban van a baratjaval, mert a fiu folyton bulizik, iszik. De meg az is lehet hogy kibekulnek, nem tudom.

Mit tegyek hogy elfelejtsem? Meddig tart ez meg? Ti mit tetettek, ha hasonlo helyzetben voltatok?

29 eves vagyok.

koszonom a valaszokat elore is.


2012. aug. 20. 16:17
 1/3 anonim válasza:

én azt mondom ne akard elfelejteni próbálkozás nélkül

főleg hogy a barátjával most mosoly szünet van.

én próbálkoznék a helyedben,főleg ha ismeritek is egymást,

sokáig nem húznám ímmel-ámmal,nagy körítéssel.

29/L

2012. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel és beszélj meg vele egy "érdekel, hogy mi van veled" összefutós talit (rövid legyen...max fél óra). És ott határozott legyél....utána meg látod a többit.
2012. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Verd falba a fejed.


Koszi, megvolt de az sem segitett.

2012. aug. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!