Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan, hogy bemesélted magadnak, hogy boldog vagy és szerelmes, aztán idővel be kellett látnod, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most azokra vagyok kíváncsi, akiknél volt ilyen. :D
2012. szept. 27. 16:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Eldöntendő kérdést tettél fel, én meg válaszoltam.
2012. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. 3 évet töltöttem egy olyan kapcsolatban, amire ha visszagondolom, már az elején éreztem, hogy valami nem klappol.
2012. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért kellett annyi ideig hülyítened saját magad?
2012. szept. 27. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt, de sosem tartott sokáig, max pár hónapig ez az állapot.
2012. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet erre rájönni? Mi késztet arra, hogy hazudjunk önmagunknak?
2012. szept. 27. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni így utólag. Volt egy elképzelésem, hogy milyen az az ember, aki nekem kell, és az előre meghatározott attribútumaimnak tökre megfelelelt. Valamiért a racionalitás benne tartott, pedig visszagondolva a belső hang már a legelén jelezte, hogy valami nem kóser. De annyira el akartam hinni, olyan sok szempontból klappoltunk, hogy inkább küzdöttem.
2012. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor végül mi volt a szakítás oka?
2012. szept. 27. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, és most láttam be, hogy mégsem. Ha az okát kérdezed, egy végtelenül rendes srác volt, és nem akartam megbántani, meg akartam próbálni. Két hónapig elhittem, hogy szerelmes vagyok, a másik kettő csak szenvedés volt (vele is, és önmagammal is)
2012. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!