Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme hogy hazudik nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hogy hazudik nekem?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapig voltunk együtt, egy suliba járunk és 7 hónap után kiderült hogy végig megcsalt nem is egy nővel.

Az egyik barátnőm szünetben mindenhol keresett de végül megtalált és nagy lihegve, kétségbeesetten elkezdte mesélni hogy az előző szünetben látta egy másik csajjal ölelkezni és csókolózni. Ezt nem akartam elhinni és azonnal felhívtam a barátomat hogy találkozzunk a portánál és rákérdeztem hogy ez igaz volt vagy sem. Persze ő mindent letagadt, azt mondta hogy én vagyok neki egyedül meg hogy így szeret úgy szeret. Fehér pólóban volt és egyből észrevettem rajta egy sötét barna hajszálat. Az enyém nem lehetett mert nekem szőkésbarna már szinte szőke a hajam színe. Ilyenkor már nem tudott letagadni semmit. Bevallott mindent hogy nem csak én és az a lány voltunk neki hanem rajta kívül még egy akiknek úgyszintén hazudott mint nekem. Az egész suli szeme láttára szakítottam vele azonnal. 16/L



#a3zu
2012. szept. 26. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
16 éves létedre meglepően jól reagáltál. Csak gratulálni tudok, és sajnálom, hogy egy ilyen farokkal hozott össze az élet. De a helyzetből kihoztad a legjobbat, szóval tényleg elismerésem!
2012. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod erre szokták mondani, hogy egy fenékkel nem lehet megülni két(több)lovat. Úgy tűnik, ő ennek az ellenkezőjét akarta, de hoppon maradt. Óvakodj az ilyen emberektől!
2012. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!