Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatom el a srácot? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hosszú történet, dióhéjban: 3 éve kezdődött az egész, amikor megláttam, és szerelem volt első látásra. Felvettem MSNre, beszélgettünk, célozgatott arra, hogy bejövök neki. Bár semmi nem történt köztünk, nem tudom elfelejteni. Próbálkoztam nála, már amikor nem volt barátnője, ami ritka volt. A legalább egy a minimum. Akkoriban más voltam, félénkebb, zárkózottabb... Ezért is nem jöttem be neki, nah meg mert nem vayok az a könnyen megkapható típus. Fura egy sréc, szépeket hazudik, Casanova, a lányok csak addig kellenek neki amíg lefekszenek vele. 1,5 éve nem láttam, egészen múlt keddig. A 1,5 éves kapcsolata után most van egy új barátnője. Nah múlthéten voltunk bulizni, tök jól éreztem magam, míg meg nem láttam, hogy a barátnőjével nyalják-falják egymást. Elkezdtem sírni, annyira rossz volt látni. Nem tudok kiábrándulni belőle, voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de mindenkiben őt keresem. Őt látom az utcán, még ha nincs is ott. És a keddi találkozásunknál, megkérdezte, hogy hazavigyen-e(a barátnője ott lakik ahol én.) Tudom, hogy nem az én dolgom eldönteni, hogy kivel illik össze és kivel nem, de ez a csaj nagyon nem hozzávaló. Ölelheti akárki, senki nem fogja úgy szeretni ahogy én(sajnos). Szereti a nehezen megkapható lányokat, akikért küzdeni kell. Nem bírom, nem gondoltam h még ennyire szeretem. A kérdésem pedig, hogy tudnám megszerezni/elcsábítani???? Nem érdekel, ha lesznek akik utálnak érte, így már nembírom. KÖszönöm előre is a válaszokat.
2009. aug. 2. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
nem nem nem és nem ne légy buta!azok után amiket mondtál casanova meg hány barátnője volt nem szabad!ha egy fiú igazi vonzalmat érez egy lány iránt akkor közben utána előtte ahogy akarod nem lesz 1000000000....barátnője.most gondolj csak bele hiába ne az a könnyen kapható típus vagy lehet hogy téged is behülyít és kidob.ne hidd hogy miattad meg fog változni na és hol az önbecsülésed sztem te ennél egy sokkal-sokkal értékesebb csaj vagy!
2009. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom megváltoztatni, nekem így jó ahogy van. Biztos, hogy bejöttem neki valamilyen szinten, különben nem írt volna dolgokat MSNen ("Reggel majd ébresztesz egy 6almas puszival."stb...). Igazából ha egyszer megszerzem, onnantól kezdve sztem akármit megtennék azért, hogy megtartsam, onnantól kezdve könnyebb lenne a helyzet. Nem érdekel, ha ne adj' Isten csak rövid ideig lennénk 1ütt, ennél már csak jobb lehet. Nem, nem adom fel, nem megy. Még egy próbát megér. Köszi amúgy a választ!:)
2009. aug. 2. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
na jó de utána ne siránkozz ha mégsem úgy sül el a dolog ahogy azt te akartad!de azért sok-sok-sok-sok szerencsét kívánok neked-nektek!
2009. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
csak egy strigula leszel neki, egy kihasznált és eldobott rongy (az ő szemében). ne alázd meg magad, keress normális srácot, akit megbecsül!
2009. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jajj de hasonlo a helyzetünk!irj privit,ird le privibe melyik topikbol vagy és megbeszéljük.dettóre szenvedek ugyanigy.talán te megértesz.hány éves vagy?
2009. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 nap múlva 18 leszek.:P
2009. aug. 5. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos lányok, el kell, hogy mondjam, jó hülyék vagytok. Mármint a kérdező, és az a válaszoló, aki ugyanilyen szittyában van. Ezek a "Casanova" stílusuak (mint én), nem kitartóak. Addig érdekel az ostromolt vár, amíg meg nem kapom. Utána felejtős, jöhet a következő. Ha nem akarsz magadnak nagy fájdalmat okozni, elfelejted. Hidd el, a saját példámból tudom, hogy nem fogod őt érdekelni, és megváltoztatni sem. Hűséges sem lesz. Én is szeretem a "nehezebb prédákat", mert kicsit harcolni kell értük. De a végén megkapom, és onnantól kezdve lesz@rom a kapcsolatot. Keresem a következőt.

Ha jól értelmeztem, a te általad felvázolt pasi is ilyen, mint én!

Vigyázz!!! Jah, és ha énfajta, akkor tudja, hogy milyen nőnek hogy kell inponálni, úgyhogy ne dőlj be minden szavának.

Joggal kérdezheted, hogy miért mondom el ezeket: Azért, mert sz@r az egész. Minden csajt 4-5 mondattal és egy szép mosollyal le lehet venni a lábukról!

Legyen már bennetek tartás!

-ReapeR-23/F

2009. aug. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én többet szenvedtem de végül nem lett az enyém a lány ,nyeheheheeee szenvedjél csak te kis magyar lány :P :)
2009. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért szerettél bele?
2009. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
04.10es! És mi kell ahhoz, hogy beleszeress egy lányba??? Mert gondolom ez is előfordulhat... Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!