Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi csak akkor vall szerelmet, ha tényleg úgy is érzi?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt és már lefeküdtem vele nem egyszer mielőtt vki azt írná,hogy csak azért mondta,hogy megdugjon.Nem az első alkalommal volt,találkoztunk egy párszor előtte és nagyon sokat beszélgettünk,meg tök jól el voltunk. :) Ő 36 éves én 26.
2012. szept. 26. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de keresem a kapcsolatot a kérdés és a lenti kifejtés közt.


Tudod, veletek nőkkel az a baj, hogy nem is tudjátok, mennyire lenézitek a férfiakat. Mindig elhitetitek magatokkal, hogy vagyunk olyan egyszerűek, hogy egy ilyen kérdésre egyetlen egyszerű válasz létezik. Hát, nem. Bármilyen meglepő, nem szabvány szerint jöttünk ki a gyárból, hanem különbözőek vagyunk, mind egyéniség.


Így kérdésedre válaszolva: valamelyik férfi átver, valamelyik nem. Nem is értem, hogy a hazugságot miért is lehetne nemfüggően tárgyalni. Miben számít a nem egyáltalán azzal kapcsolatban, hogy képes-e hazudni valaki? Nem inkább a jellem számít? Na, abból a férfiaknak is van, bármilyen meglepő. És mint írtam, nem ugyanolyan.

2012. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy picit off leszek, bocsi.


"Mindig elhitetitek magatokkal, hogy vagyunk olyan egyszerűek, hogy egy ilyen kérdésre egyetlen egyszerű válasz létezik."


Ez ugyanúgy igaz rátok is.

Mivel majdnem minden kérdés úgy kezdődik, hogy "Lányok, szeretitek a kockahasat?

Lányok szeretitek, ha egy pasi borotválja magát?

Lányok szerintetek gáz, ha ezt meg azt csinálom?

Lányok, nektek tényleg csak a pénz számít, meg hogy helyes legyen a férfi?"


És még sorolhatnám napestig az általánosításokat.

És azt hozzátenném, ha valaki azt mondja, hogy rá nem vonatkozik az, hogy igenis a pénz, a jóképűség ésatöbbi számít, hanem maga az egyén, akkor kijelenti a pasi, hogy ez nem igaz és hazudunk.


Ezt csak azért írtam le, kedves első válaszoló, hogy nincs okod így kiakadni, mert a pasik nagy része itt ugyanezt csinálja.



ON:

Azt neked kell érezni, hogy komolyan mondja e, ha a tetteiben is megnyilvánul, akkor minden bizonnyal komolyan gondolta.


28/n

2012. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De jó, hogy tudod, hogy biztos nem azért van veled:D Ezt is miből gondolhatod? Hát úgy hogy lefeküdtél vele és vártál az eredményre:) Na de azt hiszed, hogy 36 éves férfi olyan mint egy tini srác? Azt hiszed amint megdugott akkor dobni fog?:) Mi van, ha majd később fog?

Amúgy meg, ha mégis kialakul a szerelem akkor ember függő, hogy ki mikor vall szerelmet. Nyílván aki nem akkor vall szerelmet amikor érzi az csak hazudhat.

2012. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nem sok segítséget kaptam. :( Azért várom még! :)
2012. szept. 26. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbi két mondatom a kérdésedre felelt. Ha te ettől többet vársz akkor biztos többet is kell kérdezni.
2012. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általánosságban? :))


"Sokat kell még tanulnod ifjú padawan"

2012. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 hónap az semmi. Majd meglátod később. Ha szeret, akkor nem mondani fogja, hanem mutatja a cselekedeteivel.

Figyel arra, hogy mit mondasz, és ha pl meglátsz egy szép pulcsit és elmondod neki, másnap vagy jövő héten meglep vele.

Ha beteg vagy, törődik veled.


Ez nem nélkül igaz mindenkire. Aki szeret, az csinálja és nem mondja.

2012. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bennem felmerülő opciók:

- igen

- igen, de lehet, hogy érzelmi fellángolás, ami egy hónap múlva elmúlik. Ettől még most gondolhatja komolyan.

- vannak pasik, akik mondanak dolgokat csak azért, mert szerintük a nő ezt akarja hallani

- marad még a meg akar dugni, de ezt már kizártuk :)


Arányokat tekintve is a legvalószínűbb, hogy igen, komolyan gondolja.

2012. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 09:07-hoz: nem vártam, hogy beismerje bármlyik nő is az oldalon. :) Érdekes, hogy még a barátnőm is belátja, hogy nagyon általános jelenség, amit leírtam.
2012. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként úgy láűtom, a férfiak kinövik ezt. A nőnél viszont 30 évesen is egy csalódás után "minden férfi disznó".
2012. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!