Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jeleket adjak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak neki, hogy nekem ő nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a srác 18 éves.Pontosan 2,5 év van köztünk, mivel ő most lett 18.:)

Egy suliba járunk, és mivel neki ez az utolsó éve, szeretném, hogy alakuljon valami köztünk. Nincs barátnője most, és kicsit félénkebbnek is néz ki. Nem akarom odavetni magam elé, csak szeretném ha észrevenne:)

Tudnátok ötleteket adni?

( Anyukám azt mondta, hogy lépjek rá discoban...:D ettől talán kicsit értelmesebb tippeket várok, hiszen nem szerencsétlennek akarok előtte tűnni...)


2012. szept. 25. 20:41
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
bazki...anyukád azt mondta h lépj rá a discóban?nem azt h fiatal vagy a discohoz és tanulj ne foglalkozz 15évesen a pasikkal?
2012. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
probálj szemezni vele:)
2012. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek adok igazat !!
2012. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közelebb vagyok a 16-hoz, de igen!:)

A város legjobb gimnáziumában tanulok, szín ötössel általános óta. Emelett komolyan sportolok és zenélek. Nehogy már egy 15 éves gimnazista lány ne járhasson el 1-2 havonta egy pénteken sulidiszkóba a barátaival:)

Nem iszom le a sárgaföldig magam, nem dohányzok, és max fél egyre otthon vagyok. És ez csak sulidiszkó!:)

Nem kell mindjárt támadni fiúk-lányok! Nem minden tini egyforma.

2012. szept. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!