Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti milyen jeleket adtok vagy mit csinálhatok ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Szóval,ha szivesen randiznátok,a lánnyal,ti mit csináltok?Hogyan jelzitek ezt?

(lány vagyok,és szeretném tudni,hogy a fiúk mitcsinálnak h egy lány bejön nekik.)

Van egy fiú ismerősöm,nemtudom,hogy ő most csak félénk,vagy nem akar tőlem semmit,félek a viszautasítástól,úgyhogy nem merek így kezdeményezni,vagyis kockáztatni,meg mivel egy suliba járunk, elég sűrűn találkozunk és rosszul érezném magam ha bepróbálkoznék ő pedig viszautasítana.. :s


2012. jan. 11. 03:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fingok egyet
2012. jan. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
akkor ne próbálkozz be nála, viszont nekem írhatsz privit.
2012. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok vele sokat beszélgetni, kedveskedni, elhívni randira vagy ha kicsit visszahúzódó lennék akkor buliba ahol nagyobb társaság van és jobban fel tudok oldódni
2012. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti bejossz neki nekem is bejön egy csoporttárs lány most fogalmam sincs h ezt ő észrevette-e vagy sem, én be fogok nála próbálkozni de mindennek megvan az ideje
2012. jan. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tuti bejossz neki nekem is bejön egy csoporttárs lány most fogalmam sincs h ezt ő észrevette-e vagy sem, én be fogok nála próbálkozni de mindennek megvan az ideje

Ám milyen jeleket adott?

2012. jan. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelre gondolsz és teljesen ismeretlen az illető lány, akkor először keresem a tekintetét pl. buszon. Ha egyszer sem tekint rám, akkor nem tetszem/nincs passzban/van barátja/leszbikus/elvan magának=nincs passzban. Ha megvan a kontakt közelebb próbálok kerülni. A testi kontaktus nagyon hatásos, csak nehezen lehet verbálisan kiindulni belőle. A kontaktus kezdeményezése mindig a lány feladata (gondolj az egyszerű kézfogásra egy meetingen, mindig a lány nyújtja a kezét). A fiú feladata, hogy kisüssön a helyzetből valamit verbálisan, azaz pozitív mondandód tegyen hozzá, ami lehetőleg eléggé a céljainak lényegére tör.
2012. jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Többször volt a kérdés.

Biztos neked is kiírt párat, mikor föltetted.

2012. jan. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
felállítom a farkam és hozzádörgölöm
2012. jan. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én digitális jeleket adok. Nagyokat pislogok.
2012. jan. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én előveszem a farkam, és meglengetem előtte. Ha elkapja, nyert ügyem van.
2012. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!