Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány akit a barátaim...

Van egy lány akit a barátaim nem szeretnek, de én szeretnék vele barátkozni, mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Az általános iskolában ezzel a lánnyal mi évfolyamtársak voltunk és olyan nyávogós, és ő akart lenni a középpontban, az én osztálytársaim utálták emiatt, de én velem nem volt rossz a kapcsolata amikor összevonva voltunk akkor azon az órán melettem ült, meg előkészitökön, viccelödtünk. Aztán eljött a középiskola 1 suliba kerültünk, megin évfolyamtárs és az én barátnőm (aki utálta) vele lett osztálytárs, és engem mindig az a lány ellen hangolt, ezért hát nagyon nem beszéltem azzal a lánnyal, de most volt az érettségi szünet és elhivtam a volt sulinkba, együtt mentünk be, és elvoltunk egész délelött, és most hogy igy voltam vele 1 fél napot, és igy megtudtam rola dolgokat, aranyos lánynak tartom, és nem is bunkó ahogy a többiek mondták, és én szeretném jobban megsimerni, jóba lenni vele, de nem tudom hogy ezt hogy mondjam meg neki, a barátaimnak hogy mit fognak szólni, és lehet hogy akkor azt fogják rolam feltételezni,hogy én akarok valamit, "kihasználni", nyalizni neki, pedig semmi ilyen hátsó szándékom nincsen.

Hogy mondjam meg annak a lánynak, hogy szeretnék vele jóba lenni, hogy a többiek ne gondoljanak semmi rosszra??? :(

Előre is köszönöm

15éves egri lány


2008. máj. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid ezért rosszakat fognak gondolni rólad, neadjisten megutálnak, akkor nem a barátaid. Ezt gondold át. Amúgy nyugodtan barátkozz a másik csajszival is, ha más nem, úgy hogy ne tudják. Esetleg próbáld megmutatni nekik is, hogy az a lány nem is olyan szörnyű.
2008. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát,igen... ezért is nem boldog sok ember, mert félnek attól, hogy vajon a többi ember mit szólna ahhoz, ha amit ő szeretne, az olyan dolog,hogy másnak esetleg nem tetszik, vagy megvetik, és ezért le is mondanak sokan az álmukról. Ha meg akarod ismerni a lányt, akkor tedd azt! Nem aszerint élj, amit mások szeretnének, mert akkor sosem találod meg sajátmagad, a Te álmaidat! Nyugodtan ismerd meg azt a lányt, és majd kiderül, hogy tényleg olyan-e, mint ahogy mondták. De azért vigyázz, mert lehet annyit nem ér meg az egész, hogy elveszízsd a barátnődet. Szóval őt se hanyagold, és akkor ha igaz barátod, azért mert beszélgetsz a csajszival, még nem fog megharagudni rád.
2008. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szomoru, hogy sok ember ugy itel meg mast, hogy nem is ismeri. Nagyon jo, hogy te meg akarod ismerni ezt a lanyt, es amennyire mar eddig megismerted, te is rajottel, hogy valojaban aranyos. En is ugy gondolom, ha a barataid megutalnak, mert baratkozol valakivel, akit ok nem is ismernek, akkor nem igazan a barataid (plane, ha annyira nem ismernek, hogy azt feltetelezik rolad, hogy csak ki akarod hasznalni azt a lanyt, azert baratkozol vele). Esetleg elmondhatod nekik, hogy adhatnanak ok is egy eselyt ennek a lanynak.

Amugy ne foglalkozz masok velemenyevel. Nem kell mindig a 'tomegnek' megfelelni. Azt nem mondom, hogy konnyu elviselni a 'kozutalatot', ha esetleg ez lenne a kovetkezmenye, de nyugodtan vallald fel magad es a baratsagodat ezzel a lannyal.

2008. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!