Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok első randira hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt facebookon, lehet fura így ismerkedni de az előző barátnőmet is itt ismertem meg és több mint egy évig voltunk együtt. A kérdésem az lenne hogy mi a legjobb az első randin? Én az első randin mindig csak beszélgetek, de sose bókolok. Egyszerűen sosem mondok olyat hogy csinos vagy. Csak szimplán megismerem. Az baj hogy csak ennyi? Mert testi közeledést sem szoktam tenni. Se a kezét nem fogom meg, sem csók. Viszont van hogy ezáltal egyből barátként tekintenek rám,és azt most nem akarom? Mik az apróbb jelek hogy pl. fogjam meg a kezét? Volt már barátnőm, csak most nem akarom elrontani.

21F


2012. szept. 22. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tom, én azért elvárnám, hogy legalább lesmárolj
2012. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érj néha "véletlen " hozzá , keresd a szemeddel a tekintetét , esetleg fogd meg a kezét és valami bókfélét is mondhatnál neki :) jól szokott esni (14L ):)) hajrá :) csak finoman közelíts hozzá és ne nyomulj nagyon rá !! :) sok sikert nemtudok jobban segíteni pedig szivesen :)
2012. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bökd meg jól
2012. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudasd vele apró jelekkel h bejön neked érintsd meg a kezét, nézz a szemébe amikor csak lehet.érdeklődj sokat iránta,nevess ha valami vicceset próbáll mondani(még ha nem is az) stb... sokminden múlik a figyelmeségen.
2012. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!