Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki fel a csalodastol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki fel a csalodastol, akkor miert nem vagytok oszintek?

Figyelt kérdés
nem ertem,mindenki csalodik,mindenki ezzel panaszkodik,peddig nagyon egyszeru az egessz,oszintenek kell lenni,de miert nem vagytok azok akkor?felrelepesek,massal beszelgetni orakon at telefonon,ejjel facebookon peddig baratokkal chatelni,gondoljatok csak bele,ezek mind serto dolgok valakinek es ketelkedes merul fel benne

2012. szept. 22. 11:23
1 2
 11/13 ASOT ***** válasza:

ez meg egy 3. rész: "akinek fáj ha hasbavágják, tudjamilyenérzés, az mért vág hasba másokat? " :)

Akit átvertek megcsaltak ésatöbbi, meg nem voltak őszinték vele, az mással is ezt teszi...és ez a szemétség, holott az lehet h egy normális fazon....de az első f@szfejre alapoz aki átb@szta....


szőrnyű világban élünk :)

2012. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
basszus, talán értem, de lehet h nem...:) a fene.hm :)
2012. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hudhejó hogy én találtam valakit akinél nem kell igy találgatni meg mias.zar hogy miafasztgondolrólaméppen.. szharlehet ha olyat szeretsz akit nem ismersz.
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!