Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki fel a csalodastol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki fel a csalodastol, akkor miert nem vagytok oszintek?

Figyelt kérdés
nem ertem,mindenki csalodik,mindenki ezzel panaszkodik,peddig nagyon egyszeru az egessz,oszintenek kell lenni,de miert nem vagytok azok akkor?felrelepesek,massal beszelgetni orakon at telefonon,ejjel facebookon peddig baratokkal chatelni,gondoljatok csak bele,ezek mind serto dolgok valakinek es ketelkedes merul fel benne

2012. szept. 22. 11:23
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Várjál már egy kicsit!


Aki csalódik, annak nem az a hibája h nem őszinte!!

Hanem az, hogy nem ismerte még ki eléggé a párját de már a házasságot meg a gyerekszobát tervezi vele képzeletben.


Az a fél nem őszinte aki megcsalja vagy elhagyja a párját. De az nem csalódik semmiben és senkiben és nem is fél a csalódástól.

2012. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen igen...ASOT nak igaza van.
2012. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem, asot és a második nem érti a kérdést..a kérdező ugyértette, hogy például, akinek fáj ha hasbavágják, tudjamilyenérzés, az mért vág hasba másokat?

namost ez nem ilyen egyszerű. mindenkinek megvan rá az oka szerintem, hogy ne legyen őszinte. ha mégsincs, akkor egy s.eggfej kérem, és a párja tényleg nem ismeri, és ez esetben ne tervezgessen vele, ilyen szempontból asotnak igazavan:)

2012. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
asotnak igenis igaza van, csak en fogalmaztam rosszul, arra gondoltam en is amire a 11.32 es valaszolo, en oszinten egy lannyal kellett szakitsak eletemben csak,de az nem szeretett, hanem imadott, es ha most is visszagondolok, akkor meg most is nagyon sajnalom, mert el tudom kepzelni hogy milyen erzes lehetett
2012. szept. 22. 11:36
 5/13 ASOT ***** válasza:
igen, így ahogy a kommentedben írtad kérdező, így már teljesen más :)
2012. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:

de ugyanugy az elkövető a nem őszinte.


akkor van az, hogy a másik fél sem, az, ha valamit sejt, de nem meri megmondani mert nem biztos benne ezért másoktól kér segítséget és tanácsot.


de ez esetben egyik fél sem őszinte :)

2012. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jjaértemmár. akkor elnézést.
2012. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja akkor jólértettem. ahá. mégse elnézést.
2012. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:

zűr van kiskínában? :)


nah!

"massal beszelgetni orakon at telefonon,ejjel facebookon peddig baratokkal chatelni,gondoljatok csak bele,ezek mind serto dolgok valakinek es ketelkedes merul fel benne"---> ez 2 értelmű!

1. ennél akkor van baj, ha az 1-ik fél kételkedik a párjában h az nem őszinte vele és esetleg megcsalja, akkor elkezd kutakodni majd beszélgetni másokkal sokat van facebokon, sok az sms a barátnőivel vagy 1-2 fiú haverral akiktől szinzén kérdez, és mikor a NEM Őszinte fél még ő kérdez rá h mit csinál akkor ez a fél aki kutakodik ő sem meri elmondani.

2. ha az a fél aki nem őszinte és már nem nagyon érdekli a párja az teszi ezt, NA az még rosszabb, mert miért nem mondja el a párjának h gondok vannak? És képtelen vele megbeszélni.


Ergo ha a NEM őszinte fél a 2-es elmondaná az 1-es félnek hogy mi a gond és mit szeretne (esetleg szakítani) akkor az 1-es fél őszinte lenne. De mivel nem mondja el ezért elkezd kutakodni az akkor még őszinte fél!


comprende?? :)

2012. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:
ha kell leírom úgy is mint egy kis rövid történetet....
2012. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!