Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátoddal beültök egy kávézób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátoddal beültök egy kávézóba, de meglátod ott az exed. Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Ez egy szituáció, amire kíváncsi vagyok, hogy hogy reagálnátok. Elmondanátok barátotoknak, hogy ott van az exed? Vagy mit csinálnátok?

2012. szept. 20. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
persze megmondanám nincs abban semmi
2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha túl vagyok az exen, akkor semmi ok a pánikra, bemutatnám őket egymásnak, majd leülnénk külön valahová a barátommal
2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TOMAtm ***** válasza:
nem.intenék neki,ha egyedül van odamennék és megkérdezném csak udvariasságból h minden rendben van e stb.2 perc és már ülnék is vissza a párom mellé.
2012. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos odajönne az ex, vagy ha nem is, akkor is köszönnék neki. Aztán a barátomnak meg mutatnám, hogy nézd, ő ott a volt pasim, akiről meséltem. Ennyi. Innánk tovább a kávénkat valószínűleg. Ha meg odajönne, akkor bemutatnám őket egymásnak lehet, hogy beszélnénk pár szót. Olyan ez, mint amikor összefutsz egy régi ismerőssel akivel már nem tartod a kapcsolatot.
2012. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem nem vagyok beszélőviszonyban se az egyikkel. Szóval én maximum köszönnék, és leülnék a barátommal (másikkal meg lehetetlen lenne összefutni egy kávézóban). De hogy elmondanám-e a barátomnak, hogy ki volt ez, azt már nem tudom. Azt a helyzet adná. Valószínűleg megmondanám neki.
2012. szept. 20. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ilyen szempontból úgymond "speciális" eset vagyok, mert jóban maradtam az exekkel (értsd úgy, hogy néha találkozunk, beszélgetünk stb.).

Szóval ilyen esetben például lehet több variáció.

Mivel a legjobb barátom egyben az exem is (és a barátomnak is barátja egyben), így ő tuti odaülne hozzánk és együtt folytatnánk a dolgot.

A többiekkel köszönnénk és lehet, hogy néhány mondatot is beszélnénk, de ők nem ülnének oda, mert a barátomat nem ismerik annyira.

Szóval kb. ennyi :).

L/25

2012. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit hisz kizárt, h olyan messziről elutazna épp abba a városba ahol lakok!
2012. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mivel tönkretette a férjem és az én életemis,nem kéne megmutatnom,oda menne és pofán verné.. :D
2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk túlzottan jóban az exekkel így gyanítom nem érezném túl jól magamat a találkozástól. A legutóbbi kapcsolatom elég csúnyán ért véget és azóta sem hallottam a srácról semmit (2 éve), nem is láttam még csak távolról sem.

Ha befelé menet egy kávézóban meglátnám, akkor természetesen köszönnék neki, de lehet megkérném a páromat, hogy menjünk másik helyre, avagy az exem pakolna és lépne le, ahogy ismerem, tehát így reagálnék. A páromnak pedig természetesen elmondanám, hogy az exem és kedvem sincs egy légtérben tartózkodni vele.

A többikkel többé kevésbé elmennénk egymás mellett szerintem. Köszönnénk, leülnénk pár asztallal arrébb és nem zavarnának sok vizet.

2012. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, melyik exem...

Mert mindegyikre másképp reagálnék.

2012. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!