Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy két pasim van egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy két pasim van egyszerre és mind kettővel le is fekszem? 19/L

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 09:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy sosem volt szeretőm a azerelmem mellett.Abból hogy általánosítasz,mèg jobban lejön,milyen hülye vagy..de csináld csak,meglátod mi lesz a vége
2012. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más is csinálja, attól még ribanckodás. Főleg, hogy mind a két srácot átvered, és az érzelmeikkel játszol. Te kérdezted a véleményt, és még akkor itt rinyálsz, hogy bántóak a hozzászólások, és irigykedünk. Hahaha.
2012. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy IGEN NAGY ribanc vagy, mar ne is haragudj. Mond neked az a szo vmit, hogy huseg? Birnam, ha kiderulne, hogy a pasijaidnak is van masik baratnojuk titokban...
2012. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Imádkozom,hogy soha ne kerüljek kapcsolatba egy ilyen nővel.
2012. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kár, hogy anoním az egész, pedig egy jó Balázs/ Mónika féle szembesítést de látnék, noh meg, hogy melyik csapna meg előbb!
2012. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Gerinho23 válasza:
65%
egy büdös nagy kuurva vagy ennyi az egész azt érdemled h egyszerre felcsináljon mind2 és várj mit is akartam még mondani..hmmm..ja igen megvan h egy ordas kuurva vagy ennyi
2013. ápr. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!