Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, milyen gyakran gondoltok az exeitekre?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a barátommal, szeretjük egymást, pár hónap múlva el is fog jegyezni.. :)


Mégis naponta többször gondolok az első szerelmemre, akivel minden olyan tökéletes volt. Úgy értem, hogy akkor még elborította a szememet a rózsaszín köd, nem gyanakodtam egyszer sem, bíztam benne 100%-osan, nem úgy, mint most. Nehezen bízom meg a barátomban, régi sérelmek miatt.


Szóval az a szerelem olyan jó volt még úgy is, hogy egy másik csajért dobott, én meg visszafogadtam 3x is. Nagyon szerettem. Naponta legalább 2x eszembe jut.


Ti hogy vagytok ezzel?


2012. szept. 19. 20:00
 1/5 anonim válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted nem szerettél volna bele a másodikba.

Nekem is volt ilyen csak nekem fordítva.. egy fiú nem adott meg sok mindent nekem aztán jött ey másik aki segített nekem és sokkal jobban éreztem magam vele...

2012. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

?

Több éve vagyok együtt a párommal, előtte 1,5 évig egyedül voltam.

Ha szeretem is az elsőt, akkor az valami nagyon mély szeretet, ami úgy látszik évek múltán sem múlik el.

2012. szept. 19. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, de nem ilyen gyakran, mint nálad és általában már nem vált ki heves érzéseket.
2012. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez soknak tűnik nekem,hogy néha néha eszedbe jut,az rendben van,de a napi kétszer az fura,csak Te tudhatod mit érzel,lezártad e magadban ,feldolgoztad e,de ebből úgy gondolom nem sikerült még.Ha valaki sokat gondol a múltra,akkor a jelennel van valami probléma,ha jó és elégedett vagy akkor nem gondolsz ennyit rá.
2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte sosem, max. akkor, ha epp osszefutok vele es aztan eszembe jut milyen taplo volt velem.
2012. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!