Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmodtam egy lánnyal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtam egy lánnyal. Mit jelent ez? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17éves srác vagyok. Még sosem volt barátnőm. Álmodtam egy lánnyal. Úgy volt hogy hirtelen bevillant hogy a tesitermünkben ülök a bordácsfal tövében és odajött egy ismeretlen lány, vagyis csak látásból ismerem. Aztán egymás lelki világába hatoltunk, elbeszélgettünk és a végén olyan volt mintha megsértődött volna és el"futna". Én felálltam, utánarohantam, magamhoz fordítottam és megcsókoltam. Annyira jó volt. :) Ez mit jelenthet?
2009. júl. 31. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon vágysz már egy barátnőre. Járj társaságba, beszélgess lányokkal, ismerkedj, legyél kedves és udvarias, biztosan felfigyel rád valaki! :)
2009. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszíí :)
2009. júl. 31. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

... :D

Meséld el ezt az "egymás lelki világába hatolós" sztorit a lánynak akit látásból ismersz, és máris lesz egy barátnőd.. :D


(23/F)

KG

2009. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a trükk tényleg működik?
2009. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy 16 éves lánynak szerintem bármit bemagyarázhatsz.. :P

(Persze ez attól függ hogy melyik lány..)


KG

2009. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!