Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohasem fog már rámtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem fog már rámtalálni a szerelem? Egy olyan ember, akivel kiegészítjük, szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Teljesen reményvesztett vagyok ezzel a dologgal kacsolatban, de annyira, hogy ennél nagyobb reménytelenség már nincs is szerintem. Volt már így valaki közületek? Végül hogyan alakult az életetek ezzel a dologgal kapcsolatban?
2012. szept. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Aztán mégis hány éves vagy?
2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is reménytelen voltam. Aztán az ölembe hullott. Két héttel az előtt, hogy bejött, azt gondoltam, sose lesz kapcsolatom, mert túlságosan furcsa ember vagyok sajátos szokásokkal és igényekkel. De rámtalált az az ember, aki az én hülye igényeimet is kielégíti, a furcsa szokásaimat pedig kifejezetten kedveli, örül nekik. Fordított irányban dettó. Ő már elmúlt 26 éves és én vagyok első igazi (nem plátói) kapcsolata. Én szinte az első perctől úgy éreztem, hogy össze fogunk házasodni - most, majdnem egy év után is így gondolom.
2012. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Köszi második, ha van kedved írnál részleteket még hogy hogy történt, ismerted-e azelőtt, hogy találkoztatok stb?
2012. szept. 17. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést olykor én is felteszem. Van, hogy megyek az utcán és látom a sok szerelmes párt... és elgondolkodom ők vajon hogy csinálják. Rám sem talált még rám a szerelem. 21L
2012. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 21:37

Te hány éves voltál mikor egymásra találtatok (ha szabad tudni)? :)

2012. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az én életemben sincs semmi jele az ilyen szerelemnek, mégis biztos vagyok benne, hogy rám fog még találni. 36/f vagyok.
2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!