Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogy a párotok régebben prostituálthoz járt?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem a barátommal, és valahogy szóba kerültek a ku...vák. Ekkor elmesélte nekem, hogy az egyetemista évei alatt milyen életet élt. Az alatt az időszak alatt fél év kivételével nem is volt normális párkapcsolata. A haveri társaságával a kollégium és az iskola legkönnyűvérűbb lányait tulajdonképpen cserélgették egymás között, de ez még mind nem volt elég, hanem havi rendszerességgel prostikhoz is eljártak. Egy jól sikerült félév után volt, hogy az egész ösztöndíját erre költötte.

Én is jártam egyetemre, volt rengeteg buli, tudtam hogy mennek ott a dolgok néhány embernél, de sohasem éltem ilyen életet.

Másfél hónapja vagyunk együtt, de ez engem eléggé elbizonytalanított, bár őszinte volt.

Nekem az az elvem, hogy az emberek nem nagyon változnak.

Azt mondta, hogy ez már régen volt (4 éve végezte el), és már ez őt abszolút nem érdekli, csak én számítok neki, és boldog velem.

Van félnivalóm?


2012. szept. 16. 23:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

Igen zavarna, mert számomra ez undorító, akkor is ha jó pár éve volt. Undorodnék a páromtól ha ilyen kiderülne róla, hogy mindenféle ribivel lefeküdt csak úgy mert épp állt a farka.

Nekem fontosak az érzelmek, a páromnak is az az első, a szex csak ezután következik. A te párodnál a szex az első, ez nekem eléggé ellenszenves. De ez csak én vagyok, lehet neked nem gond az ilyesmi, hiszen ha neked gond lenne már nem lennél vele...

Félnivalód csak akkor lesz ha unalmassá válik a kapcsolat, de még nagyon az elején vagytok ahhoz.

2012. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem az egészben az zavarna, hogy milyen "ajándékokat" kaphatott azoktól a lányoktól. Én tuti elküldeném valami kivizsgálásra az ilyen múlt után, mert vannak olyan betegségek, melyek évekig lappanghatnak nála tünetmentesen vagy csak simán lehet hordozó.
2012. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyetemista koromban én is hasonló életet éltem, annyi különbséggel, hogy plusz fizetős szolgáltatást még nem vettem igénybe (volt elég ingyen is). Akkoriban a minőség helyett a mennyiség volt a fontos.

De ez már 5-6 éve volt, azóta már nagyon nem ez számít nekem, és boldog párkapcsolatban élek. Szóval azt elvedet add fel, hogy az emberek alapvetően nem változnak, mert ez így nem igaz (legalábbis nem mindenkiere igaz).

Hogy ezek után mennyire bízol meg benne, azt neked kell eldöntened, az őszinteség azonban jó jel szerintem.

2012. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ha magamból indulok ki,akkor nincs mitől félned.

régebben én is megdugtam viszonylag sok örömlányt,és egy rakat nőt,egyéjszakást,mindenfélét.

8éve vagyok a bnőmmel,és nem csaltam meg.

az egy olyan korszak volt,most meg másmilyen van.

2012. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

00:10-es: te nem vagy normális! Mégis hol írta a kérdező, hogy a párjának csak a szex a fontos? Volt egy ilyen korszak az életében lezárult és itt a pont. Azért mert te valami férfi fóbiás feminista vagy, nem kell mindjárt ilyen b*nkó módon nekiesni a kérdezőnek.


Kedves kérdező: Ha nem zárta volna le ezt a szakaszt a párod, akkor nem beszélt volna a múltjáról. Attól ne félj, hogy megcsal, vagy újra elmegy örömlányhoz. Akkor sem ha unalmassá válik a szexuális életetek, ahogy a fenti rendkívül értelmes válaszoló írta.

De mindezek ellenére azt javaslom, hogy szakíts vele. Komolyan. Mert láthatólag nem tudod túltenni magad a párod múltján, ezért ez később vissza fog ütni a párkapcsolatban. Csak akkor folytasd vele a dolgot, ha tényleg 100%-ban el tudod temetni ezt magadban.

2012. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Erre nem irok csak annyit, hogy én nem akadnék ki, ugyanis: AZ ÖRÖMLÀNYOK IS UGYANOLYAN EMBEREK MINT TI, SÖT NÉMELYIK TÖBB IS, TÖBB MINDENT MEGÉLT, NEM BIZTOS HOGY NAGY MOSOLYOGVA FEKSZIK LE A FÉRFIAKKAL! Ez egy anonim oldal...Semmit nem tudtok arrol az oldalrol...amikor valaki éhezik...sehovà nem tud forulni...pénzért fekszik le idegen emberekkel, hogy TUDJON MIT ENNI, ÉS ENNI ADNI NETÀN A SZERETTEINEK, AKIK SZINTÉN ÉHEZNEK...Bàr csak tudnà valaki itt milyen az...
2012. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Könnyü azt mondan, hogy menjen el dolgozni. De ha sehovà nem veszik fel, annyi esélye nincs hogy egy kenyérre valot keressen, segélyt sem kap, akkor mit csinàljon, mit gondoltok? Voltatok ti az éhhalàl küszöbén!?!? Voltatok ugy, hogy örültetek ha KENYERET SIKERÜLT VENNETEK!?!? UGY LAKTATOK ALBÉRLETBEN HOGY MEG VOLTATOK SZÀNVA!? Gondolkozzatok el, kit kr.vàztok meg rib.ancoztok le, jo!?!?!? Csak az vgye magàra, aki utàlja öket...
2012. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
00:10 és 00:18 Ez nektek szol!!
2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Válasza!

Neked meg mi a bajod?

00:18as vagyok és nem szóltam le azokat, akik ezzel keresik a kenyerüket, mert bennül van annyi, hogy törődjenek az egészségükkel.

Viszont a buliribancok igen csak nagy rizikófaktort jelentenek a betegségek terén, akik fűvel fával kefélnek egy-egy buliban. Egyik exem is ilyen életet élt, mint a kérdező barátja, csak ő nem vett igénybe fizetős lányt . Tőle kaptam ajándékba egy szép HPV vírust, remélem tudod, hogy nem lehet gyógyítani, igaz együtt lehet vele élni, de a tudat, hogy nekem ez van és átadhatom igen csak feszélyez. Azóta is átkozom a pasast és a bulizós kufircolós életmódját.

2012. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én biztos véget vetnék a kapcsolatnak mihamarabb,a múltja része a személyiségének.Nekem ilyen pasi az életben nem kéne,gusztustalan,szánalmas ez.
2012. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!